Środa, 21.10.2020, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Elblążanin prosi o pomoc

29.09.2020, 15:08:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanin prosi o pomoc

Mam na imię Monika i jestem mamą Oliviera. 15-ego lipca 2020 roku moje serce rozpadło się na milion kawałków, świat budowany z naszych uśmiechów radości i trosk runął, postawiono diagnozę-mój synek ma nowotwór złośliwy kości osteosarcoma.
 

Wróg zaatakował bardzo podstępnie, nie dając o sobie znać wcześniej... Nie było czasu do namysłu nie było czasu na nic... Szybka diagnoza i leczenie... W naszym przypadku nie ma chemii celowanej, nie wyjedziemy do innego kraju do innej kliniki, my zostajemy tu z naszą choroba i bólem... Teraz każdego dnia stawiamy mur z łez, strachu i przerażenia w nadziei, że to wszystko uratuje moje dziecko.

Przed moim synkiem długie dni spędzone na ciężkiej chemioterapii, która z każdym następnym cylkem odbiera siły do życia. Przed nami operacja i wszczepienie w miejsce wyciętej kości endoprotezy rosnącej. Na tym jednak nie koniec, kolejny etap leczenia składa się z osiemnastu tygodni chemii połączonej z bolesną rehabilitacją, dlatego proszę wszystkich o wsparcie finansowe bez którego w tym świecie nie damy rady.

Zbieramy na oleje, ortezę, rehabilitację, na pokonanie bólu i życia bez niego. Proszę o każdą złotówkę, która jest dla mnie na wagę złota. Olivier codziennie pokazuje swoją siłę i robi wszystko aby pokonać chorobę. Potrzebujemy całej armii dobrych ludzi, którzy pomogą nam zebrać pieniądze na leczenie Oliviera i razem z nami zawalczyć o jego powrót do domu, rodziny i przyjaciół, na powrót do życia. 

>>Pomoż Oliwierowi

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Miro
  Wtorek, 29.09

  Żal mi chłopka i rodziny wpłacę 50zł imam nadzieję że kiedyś wróci do zdrowia ma całe życie przed sobą.Ale 1 mnie w kur.. gdzie rząd na rydzyka dają setki milionów z ministerstwa sprawiedliwości wydają kasę dl ludzi którzy szczują na innych czyli LGBIT Ten rząd trzeba rozwalić bo wszyscy niebawem popadniemy w niemoc.

 2. 2
  +6
  ~ Reta
  Wtorek, 29.09

  Fajny chłopiec z ciebie !!! Trzymaj się kochany dzielnie. Wplacilam 10 zł i każdy chciałabym by tak wpłacił i byłoby lżej rodzinie w walce z paskudną chorobą

 3. 3
  +2
  ~ Andzia
  Środa, 30.09

  Zorganizujmy licytacje dla Oliviera

 4. 4
  +1
  ~ lucjan
  Środa, 30.09

  Wpłaciłem . Jestem z Tobą. Wygrasz z tą chorobą.

 5. 5
  +1
  ~ Marta
  Środa, 30.09

  Nie mogę czytać do końca bo łzy same płyną. Nie rozumiem dlaczego państwo nie pomaga w takiej sytuacji... Trzymaj się Maleńki, trzymajcie się jakoś rodzice. Mam nadzieję że uzbieracie te pieniądze.

 6. 6
  0
  ~ Ona39
  Czwartek, 01.10

  To już kolejna osoba w Elblągu z nowotworem ☹️

 7. 7
  0
  ~ Ona45
  Poniedziałek, 05.10

  Czy jest jakaś zbiórka organizowana?? Link do strony poproszę lub kontakt z panią Monika.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98556208610535