Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Maciej ma 23 lata i guz nowotworowy mózgu. Dla niego zorganizowano Bal Charytatywny „Zawsze miej otwarte serce”

20.02.2020, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Maciej ma 23 lata i guz nowotworowy mózgu. Dla niego zorganizowano Bal Charytatywny „Zawsze miej otwarte serce”
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. nadesłane)

Maciej jest młodym kucharzem. Ma 23 lata i przyszło mu stanąć do walki  z wrogiem jakim jest glejak wielopostaciowy IV stopnia. Glejak to bardzo podstępny guz nowotworowy mózgu. Maciej jest  po dwóch operacjach wycięcia guza, radioterapii oraz chemioterapii i potrzebuje intensywnej rehabilitacji, ponieważ po operacji doszło do częściowego niedowładu lewej strony ciała. Pomóżmy wspólnie Maćkowi zebrać potrzebne pieniądze  na dalsze leczenie i rehabilitację.


Maciej Budrewicz- absolwent Technikum nr 2 w roku szkolnym 2015/2016 (wych. p. Lech Zacharewicz). Uczęszczał do klasy kształcącej w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.


Maciek jest osobą bardzo pozytywną, optymistyczną, empatyczną, po prostu dobrym człowiekiem.

Jako uczeń odznaczał się wzorową postawą, był szczególnie zainteresowany kształceniem zawodowym. Brał udział w konkursach gastronomicznych, w promocji swojego zawodu w Dniach Otwartych Szkoły.

Wszyscy pamiętamy pokazy synchronicznej obsługi klienta w wykonaniu m. in. właśnie Maćka. Chętnie angażował się  w obsługę imprez okolicznościowych organizowanych przez szkołę, np. z okazji XL- lecia istnienia szkoły. Był również stałym reprezentantem drużyn sportowych. W roku szkolnym 2015/2016 chłopcy drużynowo zajęli I miejsce w Mistrzostwach województwa W-M Szkolny Związek Sportowy w Zawodach Lekkoatletycznych, i miejsce w mistrzostwach Województwa w W-M Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Na Maćka zawsze można było liczyć. Zawsze zaangażowany w życie szkoły, uśmiechnięty, zarażający pogodą ducha. Dzisiaj potrzebuje wsparcia i dzisiejszym balem chcemy mu go udzielić.


Bal charytatywny dla Macieja „Zawsze miej otwarte serce” odbędzie się 21 lutego 2020 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

Organizatorem jest dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku. Natomiast pomysłodawcami tego przedsięwzięcia są nauczycielki szkoły, panie Monika Kucińska i Izabela Puzio. Realizacja tego przedsięwzięcia jest możliwa dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu osób.

Podczas Balu odbędzie się licytacja, którą poprowadzi Rafał Zemke. W programie jest także pokaz live cooking, który zaprezentują członkowie Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni.

Więcej informacji na facebooku

 

 

informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 7 )


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Aga
  Czwartek, 20.02

  dużo zdrowia młody czlowieku i wiary, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

 2. 2
  +2
  ~ Aga
  Czwartek, 20.02

  dużo zdrowia młody czlowieku i wiary, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych

 3. 3
  +4
  ~ Izabela
  Czwartek, 20.02

  Trzymaj się chłopaku będzie dobrze wszyscy walczymy z Tobą🤛💪

 4. 4
  0
  ~ ghh
  Czwartek, 20.02

  3maj sie i ciesz się kazdym dniem zycze takich dni jak najwiecej...

 5. 5
  0
  ~ Monia
  Piątek, 21.02

  Trzymaj się Moja teściowa już też jest po dwóch operacjach glejaka. Choruje od 2016 r Pamiętaj nigdy przenigdy nie poddawaj się. Zawsze walcz.

 6. 6
  0
  ~ Monia
  Piątek, 21.02

  Trzymaj się Moja teściowa już też jest po dwóch operacjach glejaka. Choruje od 2016 r Pamiętaj nigdy przenigdy nie poddawaj się. Zawsze walcz.

 7. 7
  0
  ~ Sylwia
  Piątek, 21.02

  Maciej, trzymam za Ciebie mocno kciuki!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.