Środa, 8.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Adrian, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Rodzinna noc na Dolince

11.02.2020, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rodzinna noc na Dolince

Które dziecko nie marzy o tym, aby zobaczyć Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka wtedy, kiedy na ogół są tam tylko dorośli? W ostatnim dniu lutego właśnie taka okazja się nadarzy, a to dzięki Rodzinnej Nocy na Dolince. Będzie to wyjątkowy wieczór nie tylko dlatego, że 29 lutego zdarza się raz na 4 lata. Na młodych i starszych pływaków czekają wspaniałe atrakcje.


W tym miesiącu obchodzimy 110 rocznicę powstania pierwszej krytej pływalni w Elblągu, więc tym bardziej jest to świetna okazja do świętowania, a przy tym do przybliżenia kilku wspomnieć sprzed ponad wieku. Dlatego w sobotę, 29 lutego, Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka zamieni się w arenę pełną niespodzianek i zabaw. W programie przewidziane są przeróżne animacje, konkursy oraz zaskakujące atrakcje i to zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców.


– Rodzinna noc na Dolince to wspaniała okazja na spędzenie czasu ze swoimi pociechami w zupełnie inny niż dotąd sposób, ponieważ to pierwsza tego typu impreza – mówi Adam Krause, kierownik CRW Dolinka. – Zapraszamy serdecznie, ponieważ na pewno będzie się wiele tego wieczoru działo. Proponujemy zabrać ze sobą wszelkiego rodzaju dmuchańce, takie jak piłki, koła czy dmuchane zwierzęta, ponieważ oprócz zorganizowanych atrakcji wydzielimy również strefę zabaw.
W przerwach między zabawami i konkursami można będzie odpocząć w strefie chill out, zlokalizowanej przy niecce basenu sportowego, w której znajdą się leżaki i stoliki. Tuż obok niej znajdzie się bar, który przygotuje menu specjalnie dla młodszych klientów. Nie zabraknie kolorowych napoi, popcornu czy lodów. Do tego będą ciepłe i zimne napoje, desery i szybkie dania.

Prosimy pamiętać o zabraniu karty płatniczej lub ewentualnie gotówki. Ale to dopiero początek atrakcji.


– Na terenie Dolinki zorganizujemy stacje, na których nasze pociechy będą miały do zaliczenia różnego rodzaju zadania – mówi Marcin Trudnowski z Grupy Wodnej, który jest współorganizatorem imprezy. – Zadania będą miały różny stopień trudności tak, aby dzieci w różnym wieku znalazły coś dla siebie. Na pewno będzie dużo śmiechu i radości.
Nie tylko dzieci będą miały zaplanowany czas – na rodziców też czekają atrakcje, a wśród nich Aqua Fitness czy zajęcia z Marcinem Trudnowskim, który doradzi jak pływać lepiej i szybciej. A na koniec wszyscy razem będą mieli okazję potańczyć w basenie przy dźwiękach największych przebojów.


Rodzinna noc na Dolince odbędzie się w sobotę (29 lutego) od godz. 20 do 22. Koszt biletu na dwugodzinną imprezę to 15 zł. Bilety można już kupić w kasie CRW Dolinka. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy do szybkiego zakupu.

 


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ m...r
  Wtorek, 11.02

  pierw usuńcie nie doróbki i wady . a jak się mają bakterie??????

 2. 2
  0
  ~ Miodek
  Wtorek, 11.02

  A jak sie ma Twoja ortografia

 3. 3
  0
  ~ kolo
  Środa, 12.02

  A może dziecko marzy, by zobaczyć tam kierownika - harcerzyka?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.