Niedziela, 5.07.2020, Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Oferty pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, oferty ogólnodostępne

28.11.2019, 11:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Oferty pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, oferty ogólnodostępne

Oferty ogólnodostępne (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie, dostępne na stronie internetowej urzędu pracy: elblag.praca.gov.pl


Oferty pracy w branży:


BUDOWLANEJ: brukarz, hydraulik, pomocnik hydraulika, pracownik budowlany/ malarz/ szpachlarz. 

STOLARSKIEJ: pilarz/pomocnik pilarza, pomocnik operatora/operator okleiniarki, stolarz, pomocnik stolarza, lakiernik meblowy.

ELEKTRYCZNA, ELEKTRONICZNA: elektryk, elektronik, inżynier elektryk / inżynier programista.

KIEROWCY, OPERATORZY MASZYN: kierowca-monter, kierowca autobusu – konduktor, kierowca samochodu ciężarowego – konwojent, kierowca kat. C+E, operator dźwigu wieżowego, traktorzysta.

MECHANICZNEJ I TECHNICZNEJ: lakiernik samochodowy, ślusarz, mechanik maszyn i urządzeń budowlanych – technolog konstrukcji metalowych, spawacz MIG-MAG-TIG, tokarz- frezer CNC.

HANDLOWEJ, MAGAZYNOWEJ: kasjer – pracownik obsługi hali, sprzedawca w sklepie mięsnym, przedstawiciel handlowy.

USŁUGOWEJ: doradca stałego klienta, opiekun/ka, pokojowa, pracownik do wypieku pizzy, kucharz, szwaczka-krojczy, szwaczka/ krawcowa, manikiurzystka, specjalista pielęgnacji stóp/ podolog.

SPECJALIŚCI: nauczyciel informatyki, nauczyciel wspomagający, nauczyciel Montessori, nauczyciel matematyki, nauczyciel matematyki-wychowawca, pomoc nauczyciela/asystent, rehabilitantka/ fizjoterapeutka/rejestratorka, stażysta – inspektor sanitarny, referent ds. finansowych.

POZOSTAŁE: pracownik zaplecza sportowego – obsługa basenu, pracownik zaplecza sportowego – obsługa toru wrotkarsko – łyżwiarskiego KALBAR wraz z wielofunkcyjnym boiskami sportowymi, sprzątacz/ka, piekarz/ cukiernik, pracownik produkcji szkła, pracownik fizyczny.

Oferty pracy z przeznaczeniem dla osób z niepełnosprawnościami:
Pomocnik stolarza, sprzątacz/ka.

Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:  
Fryzjer, sprzedawca, kasjer – sprzedawca, sprzedawca – zaopatrzeniowiec, kelner-barman, operator wiertarki, stolarz, stolarz montażowy, kierowca – pracownik budowlany, pracownik ogólnobudowlany, specjalista ds. wykończenia wnętrz, monter – ślusarz, ślusarz, pomoc fryzjerska, agent ds. nieruchomości, krojczy – krawcowa, szwaczka, kucharz kuchni indyjskiej, pracownik prac dorywczych, pracownik produkcji.

Refundacja wynagrodzenia, nagród i składek ZUS za bezrobotnych do 30 roku życia:
Stolarz montażowy.

Oferta dla osób zarejestrowanych z niepełnosprawnościami w PUP w Elblągu:
Operator monitoringu – pracownik biurowy, monter, operator klockarki.

 

Ponadto informujemy, że otwarte oferty pracy dostępne są również na stronie internetowej urzędu: elblag.praca.gov.pl na stronie internetowej Publicznych Służb Zatrudnienia: www.psz.praca.gov.pl. Osoby zainteresowane pracą za granicą zapraszamy do korzystania ze stron internetowych Publicznych Służb Zatrudnienia EURES: www.eures.praca.gov.pl lub www.eures.europa.eu. Szczegóły na naszej stronie internetowej lub w siedzibie PUP Elbląg.

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Docent doktor habilitowany kioskarz
  Czwartek, 28.11

  Mam pewien dyskomfort. Otóż widać jak wygląda rynek pracy nie tylko w Elblągu. Praca jest dla osób o przygotowaniu zawodowym, niekoniecznie po szkołach, a i tak większość z nich nie jest zainteresowana tym rodzajem pracy i pracodawcy będą zmuszeni do zatrudnienia obcokrajowców. A czy nie ma zapotrzebowania na zatrudnienie osób z wyższym wykształceniem, czy muszą oni pracować w korporacjach lub na etatach fizycznych w rożnych instytucjach. Znam osoby z tytułami doktorskimi pracującymi jako ochroniarze bądź prowadzący kioski. Ten element w procesie bezrobocia jakoś nikt nie jest w stanie skutecznie rozwiązać, a to jest prawdziwe oblicze tego problemu.

 2. 2
  +1
  ~ Czyli nic
  Czwartek, 28.11

  Gdzie się nie pójdzie praca za grosze i tyranie. Placa niższa niż norma krajowa a wymagania jak wpis wyżej.

 3. 3
  0
  ~ Krz
  Niedziela, 01.12

  Pamietaj. Jesli chcesz miec szanujaca Cie (zone/meza) nigdy nie zostan kierowca autobusu. Natomiast jesli chcesz szybko dorobic sie siwizny na glowie, zapraszamy. Wstawanie o 4rano na pierwsza linie, kontrole inspekcyjne, odpowiadasz za niesprawny pojazd swojego Pana, kontrole pasazerskie, powodujace utrate premii, kontrole nadzoru ruchu, po zawiadomieniu pasazera ze jedziesz 4 minuty opozniony, bo poczekalas na staruszke na przystanku, niesprawne zarowki gdy zaczynasz rano, co sklania do przyjscia do roboty o 3ej, bo warsztat nie funkcjonuje "tak rano", codzienne sprawdzanie oleju, aby ktos nie wsadzil Cie na mine i kilka innych niesmiesznych historii jak renoma gdzie robisz i ile zarabiasz, oraz wywyzszanie sie Pan z biura i pokazywanie na kazdym kroku, ze jestes tylko szaraczkiem kierowca.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.