Piątek, 29.05.2020, Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

ZAPRASZAMY!! Ice Party czyli taneczne szaleństwo na łyżwach

24.10.2019, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
ZAPRASZAMY!! Ice Party czyli taneczne szaleństwo na łyżwach

Kryte Lodowisko Helena działa już ponad 2 tygodnie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pierwsze w tym roku Ice Party. Będzie to okazja do wspólnych tanecznych szaleństw na łyżwach w rytmie świetnej muzyki. Spotykamy się w najbliższy piątek, 25 października, o godz. 18.00.


W tym sezonie Ice Party towarzyszyć będzie mieszkańcom od ostatniego weekendu października aż do końca karnawału. Taneczne spotkania na lodzie będą odbywały się dwa razy w miesiącu w piątkowe wieczory. Natomiast wielki finał zaplanowano na 21 lutego 2020 r., kiedy to odbędzie się Muzyczne zakończenie karnawału.

 

- Ilość uczestników na tegorocznym otwarciu lodowiska, pokazała, że taka forma spędzania wolnego czasu bardzo spodobała się mieszkańcom - mówi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Lodowisko odwiedzały nie tylko dzieci i młodzież, ale także całe rodziny. Dlatego też i nowym sezonie zimowym nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw na lodzie.

 

W czasie Ice Party w muzyczną podróż zabierze nas DJ Szupix, co gwarantuje świetną zabawę. Podczas imprezy usłyszymy największe hity z minionych i obecnych czasów, począwszy od coverów, znanych przebojów z parkietów, a kończąc na hitach z lat 70., 80. i 90. Ice Party to jednak nie tylko jazda na łyżwach przy muzyce.
 
- Podczas każdego ze spotkań będą odbywały się zabawy i konkursy - mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy MOSiR. - Na uczestników czeka także koncert życzeń. Każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla koleżanki, kolegi czy bliskiej mu osoby.

 

Na pierwsze w nowym sezonie Ice Party zapraszamy już w najbliższy piątek, 27 października, o godz. 18.00. Bilet wstępu na zabawę będą kosztowały tyle samo co wstęp na zwykłą ślizgawkę - 6 zł (bilet ulgowy) i 9 złotych (bilet normalny). Bilety wstępu z uwzględnieniem elbląskiej karty dużej rodziny: 4 zł (bilet ulgowy) i 6 złotych (bilet normalny). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia łyżew, za które zapłacimy 7 zł. Bilety wstępu można kupić lub rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16 do 19.30 oraz soboty i niedziele w godz. 12 – 17. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

Terminy Ice Party w tym sezonie zimowym (piątek, godz. 18.00): 25 października, 8 listopada, 22 listopada, 6 grudnia, 27 grudnia, 3 stycznia, 31 stycznia, 14 luty, 21 luty (Muzyczne zakończenie karnawału).

 

 

Tekst i fot. MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.