Poniedziałek, 6.07.2020, Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Już dziś XXV Elbląskie Targi Pracy

24.10.2019, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Już dziś XXV Elbląskie Targi Pracy

Dziś 24 października 2019 r.,  odbędzie się 25. edycja Elbląskich Targów Pracy, wpisująca się w obchody Warmińsko - Mazurskiego Tygodnia Kariery oraz Europejskich Dni Pracodawców.
 

W godz. od 09.00 do 12.00 zapraszamy do Hali Sportowo-Widowiskowej przy Alei Grunwaldzkiej 135. Organizatorami targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Elblągu.Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Witold Wróblewski Prezydent Elbląga.

Przed nami kolejne przedsięwzięcie inicjujące spotkania pracodawców i agencji zatrudnienia z osobami zainteresowanymi podjęciem pracy. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziały organizacje pozarządowe, instytucje kierujące swoje działania do grupy osób z niepełnosprawnościami oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość. Obecność na targach zgłosili także przedstawiciele szkół policealnych, wyższych i jednostek szkolących.

Tradycyjnie będzie można skorzystać z ofert pracy prezentowanych przez urzędy pracy z Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego i Braniewa. Osoby zainteresowane służbą mundurową spotkają się z bogatą ofertą służb. Porad z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych udzielać będą Państwowa Inspekcja Pracy, Zakład Ubezpieczeń  Społecznych i Urząd Skarbowy. Tak jak w poprzednich edycjach targów, do dyspozycji uczestników wydarzenia będą pozostawać pośrednicy pracy, doradcy zawodowi i specjaliści ds. programów, pełniący funkcję doradców klienta, z Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu. Dysponujemy licznymi, ciekawymi ofertami pracy z różnych branż.


Zapraszamy, do udziału w XXV Elbląskich Targach Pracy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności osoby bezrobotne, poszukujące zatrudnienia i  osoby planujące zmiany w swoim życiu zawodowym. 
 

Katarzyna Piasecka
PUP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.