Piątek, 29.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

100-lecie służby TPD na rzecz ochrony praw dziecka

08.10.2019, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
100-lecie służby TPD na rzecz ochrony praw dziecka
Źródło: https://pixabay.com/pl/ zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Konferencja pn. „100-lecie służby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na rzecz ochrony praw dziecka – współczesne innowacyjne metody pomocy najmłodszym i rodzinom potrzebującym wsparcia”.
 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu pragnie serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konferencji, która jest elementem ogólnopolskich obchodów 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, nad którymi honorowy patronat przyjęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. W programie przewidziane zostały dwie sesje, natomiast swoimi prelekcjami zaszczycą nas: Prezes Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Regionalnego TPD w Olsztynie Leszek Kirzenkowski, doradca, szkoleniowiec, coach w firmie Pracownia Doradztwa Personalnego, Edukacji i Terapii Bogumiła Salmonowicz.

Program konferencji składa się z dwóch sesji, przedzielonych o godz. 11.45 przerwą kawową w holu Ratusza Staromiejskiego w Elblągu.
 

10.10.2019 r. sala koncertowa Ratusza Staromiejskiego
 

9:30-10:00 – Rejestracja uczestników. Zajmowanie miejsc.
10:00-10:15 – Rozpoczęcie konferencji, podanie celów i powitanie uczestników – Prezes TPD w Elblągu Anna Wrońska
10.15- 10.30 Rys historyczny i drogi reaktywowania oraz rozwoju działalności TPD w obszarze ochrony praw dziecka i rodziny w Elblągu i okolicach – Dyrektor Biura TPD w Elblągu Monika Kozieja
10:30-11:00 – Współczesne formy działalności i rola TPD jako organizacji pożytku publicznego działającej na rzecz ochrony praw dziecka – Prezes Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Regionalnego TPD w Olsztynie Leszek Kirzenkowski
11:00-11:30 Wystąpienie młodzieżowego zespołu wokalnego Elbląskie Diamenty pod kierunkiem Agnieszki Brenzak i Łukasza Reks z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu
11.30-11:45 Wręczenie odznaczeń dla osób wyróżniających się w działaniach na rzecz dzieci – Prezes TPD w Elblągu Anna Wrońska
11:45-12:15 – Przerwa kawowa.
12:15-12:45 – Wyzwania w obszarze edukacji i wychowania młodego pokolenia – Pracownia Doradztwa Personalnego, Edukacji i Terapii Bogumiła Salmonowicz
12:45-13:15 – O relacjach z dziećmi - czyli jak możliwa jest w tym temacie edukacja "z sieci"– Jakub Aleksandrowicz, Fundacja Edukacji Otwartej Netedukator z Gdańska.
13:15-13:45 –Czy oraz jak wspierać wychowanie i edukację dzieci i młodzieży? - panel dyskusyjny, wystąpienia gości, przyjaciół TPD
13:45-14.00 Podsumowanie i zakończenie konferencji
 

Patronat honorowy nad konferencją sprawują:
Mikołaj Pawlak Rzecznik Praw Dziecka, Artur Chojecki wojewoda warmińsko-mazurski, Witold Wróblewski prezydent Elbląga.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.