Wtorek, 10.12.2019, Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Rowerami śladem form przestrzennych

08.08.2019, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rowerami śladem form przestrzennych
Fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em” zaprasza do udziału w ostatniej z cyklu trzech wakacyjnych wycieczek rowerowych. Miłośnicy dwóch kółek obejrzą galerię form przestrzennych stojących w Elblągu. Start w niedzielę, 11 sierpnia, o godz. 10.

Tym razem podczas wycieczki nie opuścimy granic Elbląga, bowiem celem naszej jazdy będzie oryginalna elbląska galeria na świeżym powietrzu. Wykorzystując większy zasięg roweru - w porównaniu z chodzeniem - dotrzemy do form przestrzennych oddalonych od centrum miasta, które są mniej znanymi obiektami.

W trakcie wycieczki przewidywane są przerwy na jedzenie oraz robienie zdjęć, a każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, łatki, pompkę i klucze. Szczególnie zalecamy posiadanie kasku. Nasza wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę

- informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Niedzielna wycieczka będzie przebiegała po elbląskich ulicach oraz ścieżkach rowerowych, którymi dotrzemy w pobliże form przestrzennych.

Dzięki wsparciu sponsorów, tj. Lodziarni Kaktus, Urzędowi Gminy Elbląg, Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych TUW oraz elbląskiemu Biuru Podróży VARIUSTUR dla pierwszych 40 uczestników wycieczki będą przygotowane słodycze oraz lodowy poczęstunek w Lodziarni Kaktus. Tempo jazdy będzie bardzo spokojne, jak na miejską jazdę przystało. Do udziału w wycieczce organizatorzy zapraszają całe rodziny.

Ruszamy w niedzielę, 11 sierpnia o godz. 10.00 z dziedzińca Galerii EL. Dystans ok. 16 km.

Naszą jazdę zakończymy w Lodziarni Kaktus na Placu Słowiańskim, gdzie będzie można schodzić się zimnymi deserami. Czas trwania imprezy to około 3 godzin. Udział w wycieczce jest bezpłatny. Szczegółowy regulamin wycieczki znajduje się na stronie MOSiR.

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.