Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Seniorze – specjalnie dla Ciebie Pilates!

31.07.2019, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Seniorze – specjalnie dla Ciebie Pilates!
Fot. CSE Światowid
REKLAMA

Stowarzyszenie „Jantar", wychodząc naprzeciw oczekiwaniom elbląskich Seniorów, przygotowało dla nich bezpłatną ofertę zajęć ruchowych.
 

Z myślą o Seniorach, którzy coraz częściej zaczynają dbać o swoją kondycję i szukać różnych form aktywności, zaplanowane zostały cotygodniowe zajęcia fitness. Odbywać się one będą cyklicznie do końca tego roku.

Zajęcia Pilates dla seniorów są jedną z propozycji, które przygotowaliśmy, aby popularyzować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Elbląga. Będą one realizowane od września w ramach zadania, na które udało się nam pozyskać środki z Urzędu Miejskiego

- mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur , Prezes Stowarzyszenia „Jantar".

Zajęcia będą prowadzone w celu zaszczepienia zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Mają one pokazać osobom starszym, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na sprawność fizyczną i kondycję, ale też poprawia samopoczucie.
 

Spotkania z Pilatesem rozpoczną się na początku września. Zapisy na zajęcia pod nr tel. 55 611-01-30 oraz kom. 609-977-220. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Działanie realizowane jest w ramach zadania „Nakręcamy się na aktywność" dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2114949226379