Czwartek, 22.10.2020, Imieniny: Halki, Filipa, Przybyslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Na mural jeszcze poczekamy

30.05.2019, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Na mural jeszcze poczekamy

Podczas konferencji prasowej, we wtorek, 28 maja, Witold Wróblewski prezydent Elbląga poinformował, że konkurs na mural, który ozdobi przejście pieszo-rowerowe przy ul. Lotniczej zostanie powtórzony. Jak prezydent motywował tę decyzję?

Na konkurs wpłynęły 32 prace, 24 z nich spełniały wymogi formalne zapisane w regulaminie. Niestety żadna z prac nie przekonała dostatecznie sądu konkursowego i mnie, dlatego konkurs zostanie w najbliższym czasie ogłoszony ponownie

- informował prezydent

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Z I E L A R Z
  Czwartek, 30.05

  Wicia czy Ci juz nic nie pasuje? Nawet mural....szykuj dupsko bo referendum coraz bliżej

 2. 2
  +4
  ~ Powtorka
  Czwartek, 30.05

  Namalujcie to samo badziewie jak nad jarem tandete. Chyba mylicie pojecia mural a bohomaz. A za obecnej władzy obiecanki cacanki. Kiedy rudzy remont amfiteatru, kiedy ruszy remont basenu odkrytego przy dolinie. Czy naprawdę potrzebne jest referendum byście wzięli się za pracę.

 3. 3
  +3
  ~ elblążanin
  Czwartek, 30.05

  Konkurs powinien zostać przeprowadzony wśród Elblążan. Wszystkie prace dopuszczone przez regulamin, czyli te 24 o których mowa w wypowiedzi p. Wróblewskiego powinny znaleźć się na profilu facebookowym miasta i ludzie powinni wybrać co chcą mieć namalowane. Rozumiem, że p. Wróblewskiego nie satysfakcjonuje żaden przesłany projekt, bo nie został w nim namalowany!?

 4. 4
  +4
  ~ ED
  Czwartek, 30.05

  czy wybrane przez pana prezydenta 3 najlepsze prace mogą byc umieszczone na stronie miasta w ankiecie dla mieszkancow by mogli zaglosowac ?

 5. 5
  +3
  ~ Świnkapeppa
  Czwartek, 30.05

  To mieszkańcy powinni wybierać- w postaci głosowania- A nie widzimi się prezydenta!!!!! Bo powstanie znowu jakieś niewiadomo co jak nad jarem . Zamiast być miłe dla oka- szpeci okolice.

 6. 6
  +2
  ~ anonim
  Czwartek, 30.05

  Murale szpecą miasto.MÓWIMY GŁOŚNE NIE!!!...no chyba że będzie to Banksy ale wtedy rozbiorą wiadukt bo nawet kawałek cegły z jego dziełem warte są miliony hehehe...

 7. 7
  +2
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 30.05

  @anonim - Bzdura, murale nie szpecą, ale upiększają miasto i wnoszą do niego artystyczną świeżość oraz nową jakość. Proponuję zapoznać się z przykładami np. łódzkich murali, zanim napisze się znowu podobną a bezpodstawną opinię; https://niezlasztuka.net/o-sztuce/lodzkie-murale-ciekawostki-interaktywna-mapa-murali/

 8. 8
  +1
  ~ elblazanka
  Czwartek, 30.05

  Właśnie dostaliśmy podwyżki za wodę i ścieki, przecież od 2018 roku dostaliśmy aż 10% podwyżki , co to ma być dojnia? A co z ciepłem miała być obniżka 20%. Najwyższy czas przeprowadzić restrukturyzacje w podległych Spółkach. Tak być nie może skąd my mamy na to brać pieniądze. Te grosze co emeryci dostali to już inflacja pożarła, a młodzi co pracuj,a teraz od lipca dostaną mniej z wypłaty za PPK. Tylko referendum , bo innej rady niema , o mieszkańców nikt nie dba, na stronie co dzień to tylko piłka i rozgrywki, a poważne tematy tak ważne dla kieszeni mieszkańca to co. I Jeszcze gratulacje dla naszych dzieciaków na Dzień Dziecka co będą mieli do spłaty zrolowany kredyt , nie dało się tego obronić, niestety.

 9. 9
  +1
  ~ lala
  Czwartek, 30.05

  trzeba zaprosić "Banksy", będzie dzieło

 10. 10
  0
  ~ Lewica Razem
  Czwartek, 30.05

  @lala - Robert Koliński jest jedną z ledwie kilku osób w Polsce oraz niewielu na świecie, która miała okazję poznać osobiście Banksy"ego - jak się włodarze ładnie uśmiechną do niego, to może co w tej sprawie pomoże;)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.157665014267