Wtorek, 21.01.2020, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Ekskluzywny seans w gronie bliskich – Multikino zaprasza do udziału w aukcji WOŚP

10.01.2019, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ekskluzywny seans w gronie bliskich – Multikino zaprasza do udziału w aukcji WOŚP

Jak co roku Multikino czynnie wspiera fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z 27. Finałem zaprasza do udziału w wyjątkowej aukcji. Przedmiotem licytacji w ramach zbiórki WOŚP jest ekskluzywny seans w gronie najbliższych w wybranym Multikinie w Polsce.
 

To prawdziwa gratka dla kinomanów – zwycięzca licytacji WOŚP ma możliwość uczestniczyć w wyjątkowym seansie w Multikinie. Dlaczego wyjątkowym? Ponieważ sam zadecyduje, kto weźmie w nim udział – może zaprosić bliskich i znajomych. A co najważniejsze – samodzielnie wybierze film z aktualnego repertuaru Multikina, który chciałby obejrzeć na wielkim ekranie.
 

Dodatkową atrakcję jest zwiedzanie kina i okazja do zajrzenia tam, gdzie żaden widz na co dzień nie ma wstępu. Zespół Multikina oprowadzi m.in. po projektorni, pokaże wyświetlanie filmu z perspektywy okienka projektora czy wyjaśni, jak wygląda obsługa sal kinowych.
 

To nie jedyne działania Multikina na rzecz Fundacji WOŚP. Sieć kin znalazła się w gronie ogólnopolskich partnerów wspierających 27. Finał. 13 stycznia w 32 obiektach znajdujących się w całej Polsce spotkać będzie można wolontariuszy zbierających na nowoczesny sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dodatkowo Multikino zaprasza wszystkich wolontariuszy WOŚP, którzy będą chcieli ogrzać się, na ciepłą herbatę.
 

Multikino objęło także patronatem bieg „Policz się z cukrzycą" organizowany w Warszawie w dniu Finału. Jak co roku uczestnicy pobiegną na dystansie 5 km po głównych ulicach stolicy, a za datki zebrane przy rejestracji na bieg zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Róża Adamcio
Specjalista ds. PR | Dział Marketingu i Sprzedaży
Multikino S.A.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ jaaaaaaaaa
  Czwartek, 10.01

  w du......pe niech mnie pocałuje owsik

 2. 2
  +3
  ~ Dggc
  Piątek, 11.01

  Chętnie dał bym na WOŚP ale postać Owsiaka umoczonego w politykę mnie do tego zniechęca. Wolałem miesiąc temu dać na chorą dziewczynkę.

 3. 3
  +2
  ~ Malibu
  Piątek, 11.01

  dla dzieci tak ,ale dla Pana Owsiaka NIE. Owsiak niszczy wizerunek WOŚP

 4. 4
  +2
  ~ Oo
  Piątek, 11.01

  i tak w tym roku mniej agresywna reklama tego Pana od i firmy pod.... Czyżby ktoś w końcu zrozumiał ze wyzysk dzieci przez dorosłych to jest haniebna czynność i nie warto jej promować

 5. 5
  --3
  ~ kic
  Piątek, 11.01

  Współczuje wam tego małego rozumku ...

 6. 6
  +2
  ~ Elo
  Piątek, 11.01

  kic...kic...dlaczego napisałeś ,że współczujesz tym od ,, Multikinia ,, małego rozumku .może jest tak jak napisałeś ??? nie znam szczegółów !!!. Wiem ,że na pewno serca mają gorące i chcą dobrze dla dzieci .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.