Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

"Nie chodzi tylko czołga się przed człowiekiem. Nie chcemy myśleć czego ten biedny piesek doświadczył"

16.11.2018, 10:14:28 Rozmiar tekstu: A A A
"Nie chodzi tylko czołga się przed człowiekiem. Nie chcemy myśleć czego ten biedny piesek doświadczył"

Natan nie cieszy się na widok ludzi, nie skacze, nie macha ogonkiem....on po prostu się boi.... Nie chcemy myśleć co ten biedny piesek doświadczył ze strony człowieka skoro tak się zachowuje.


Natan ma około roku, trafił do schroniska w Działoszynie - kilka dni temu, nie ma w nim cienia agresji jest tylko ogromny strach....Nie chodzi tylko czołga się przed człowiekiem i siusia pod siebie!

 
Biorąc go na ręce w pierwszej chwili zaczął ogromnie płakać, nie wiedział co się z nim dzieje, co chcemy z nim zrobić. Serce rozpada nam się na milion kawałków....


Kochani błagamy o UDOSTĘPNIENIA, szukamy odpowiedzialnego domku,w którym psiak będzie mógł odzyskać pewność siebie i zobaczy, że człowiek to nie tylko zło.


Kontakt w sprawie adopcji 609 212 748

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +22
  ~ psiara
  Piątek, 16.11

  Boże co on bidulek musiał wycierpieć, że jest taki wystraszony. I to przerażająco smutne spojrzenie. To straszne i okrutne jak człowiek potrafi być bestialski wobec zwierząt. Według mnie kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być dużo surowsze. Może to spowodowałoby, że ci którzy znęcają się nad słabszymi zastanowiliby się nad konsekwencjami swoich czynów.

 2. 2
  +18
  ~ Społeczeństwo
  Piątek, 16.11

  Prosimy o adres poprzednich właścicieli . Zajedziemy , podziękujemy za ,, miła i fachowa" opiekę nad tym pieskiem.

 3. 3
  +12
  ~ mnm
  Piątek, 16.11

  Skąd w ludziach tyle zła :( Opętani czy jak?

 4. 4
  +11
  ~ 123
  Piątek, 16.11

  Oko za oko, ząb za ząb. Tylko taka metoda wymierzania sprawiedliwości zadziała aby źli ludzie bali się kary jak ten biedny pies ludzi.

 5. 5
  +1
  ~ piesiarz
  Piątek, 16.11

  @123 Sprawiedliwość.. Oko za oko..? tak zapewne myślał właśnie jego właściciel, walne mu bo pogryzł buta, a bo się zeszczał na podłogę itd. Jasne, że ci ludzie postępowali źle, jednak zła złem nie zwyciężysz, nie zezwierzecaj się. Raczej pokazać im, że można inaczej, jakieś szkolenia trenerskie, instrukcje, ulotki dla ludzi biorących psa. Pamiętajmy, że to my jesteśmy ludźmi, pies zwierzęciem i z czym to się łączy. Kto powinien być mądrzejszy, kto za kogo odpowiadać, kto mniej działać instynktownie a bardziej używać rozumu. Faktem jest, że niektórzy nie są gotowi by mieć nawet patyczaka. Jednak kto nigdy nie klął lub krzyczał na psa który wyjątkowo dotkliwie coś zniszczył niech pierwszy rzuci kością.

 6. 6
  0
  ~ podlupką
  Piątek, 16.11

  na co dzień pracuję ze zwierzętami i wiem, że pies mógł wcale nie zaznać cierpienia ze strony człowieka i być lękliwy. Oczywiście mogło być tak, ze ktoś się nad nim znęcał ale nie musiało. Swojego psa mam od szczeniaka i w pewnym etapie swojego życia stwierdził, że będzie bał się tramwajów. Jestem pewna, że nic złego ze strony tramwajów go nie spotkało, całe życie mieszka przy linii tramwajowej a jednak pewnego dnia stwierdził, że się boi i już (po jakimś czasie lęk przeminął). Także może nie "uśmiercajcie" jeszcze poprzedniego opiekuna. Być może pies się zgubił i po prostu boi się obcych ludzi oraz przeraża go cała sytuacja

 7. 7
  +1
  ~ Adaś
  Piątek, 16.11

  Do piesiarz... Ja nigdy nie podniosłem ręki na mojego bernusia....i nigdy nie podniosę. Więcej pie...l się

 8. 8
  0
  Medium
  Sobota, 13.11

  Boże, on ma takie samo umaszczenie, jak moja mała Zorka...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1981229782104