Piątek, 27.05.2022, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Warsztaty dla mam. "Karmienie piersią - instynkt czy trudność?"

24.05.2018, 09:43:13 Rozmiar tekstu: A A A
Warsztaty dla mam. "Karmienie piersią - instynkt czy trudność?"
Fot. materiały WSZ w Elblągu

Aktywna Szkoła Rodzenia w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu zaprasza na bezpłatne warsztaty "Karmienie piersią - instynkt czy trudność?".

Od 26 maja do 1 czerwca potrwa Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią. WSZ w Elblągu promuje upowszechnianie w społeczeństwie wiedzy o zaletach karmienia piersią oraz aktywnie wspiera kobiety karmiące piersią.
Karmienie piersią to najbardziej optymalny sposób żywienia noworodków i niemowląt, który zapewnia im prawidłowy rozwój psychofizyczny, zapewnia najlepszą ochronę immunologiczną.

Promocja karmienia piersią oraz wspieranie matek w okresie laktacji to istotny element działalności Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego, którego wiedza i umiejętności opierają się na wszechstronnej wiedzy opartej na badaniach naukowych i umiejętnościach praktycznych.

Certyfikowany Doradca Laktacyjny, mgr Elżbieta Winiarczyk od ponad 5 lat współpracuje z naszą Szkołą Rodzenia, aktywnie wspiera matki na oddziale położniczo-noworodkowym, udziela porad w Gabinecie Porad Laktacyjnych na terenie WSZ. Nasze warsztaty mają na celu uświadomienie społeczeństwa, że akt karmienia piersią może wymagać wielodyscyplinarnego wsparcia w momencie, gdy pojawią się trudności. Zapewniamy bogaty program i udział specjalistów z różnych dziedzin.

W programie:

1. STANDARDY OPIEKI OKOŁOPORODOWEJ. OPIEKA NAD NOWORODKIEM, POŁÓG I LAKTACJA - dr n. med. Anna Tałaj, położna, kierownik Szkoły Rodzenia WSZ w Elblągu
2. WPŁYW HORMONÓW NA PRZEBIEG PORODU I LAKTACJI - Beata Więckowska, położna, specjalista z zakresu opieki przed i okołoporodowej
3. KARMIENIE PIERSIĄ - ZGODNIE Z NATURĄ - Elżbieta Winiarczyk, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, mgr pielęgniarstwa
4. WPŁYW KARMIENIA DZIECI NA ROZWÓJ MOWY - Agnieszka Wolna - Żak, neurologopeda
5. WSPARCIE FIZJOTERAPEUTYCZNE DO PRAWIDŁOWEGO I EFEKTYWNEGO SSANIA NOWORODKA URODZONEGO DROGĄ CIĘCIA CESARSKIEGO - Sebastian Niżnik, mgr fizjoterapii

Czekamy na Państwa 29 maja ( wtorek) w godz. 15.00 - 19.00 w sali konferencyjnej WSZ w Elblągu, ul. Królewiecka 146 (niski parter).

Do zobaczenia na warsztatach!

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92406487464905