Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Bezpłatny seans dla Seniora

16.02.2013, 09:00:13 Rozmiar tekstu: A A A
Bezpłatny seans dla Seniora

Elbląscy seniorzy już w lutym będą mogli uczestniczyć w bezpłatnym seansie kinowym w ramach akcji „Kino dla Seniora”. Pomysłodawca akcji – Klub Seniora DOM zaprasza, lubiących dobre kino, emerytów na film „Jak zostać królem”.

„Jak zostać królem” to nagrodzony czterema Oscarami australijsko-brytyjski dramat w reżyserii Toma Hoopera.   Ten subtelny obraz psychologiczny przedstawia brytyjskiego władcę Jerzego VI w przełomowym dla niego momencie. Jąkający się i mający lęk przed publicznymi wystąpieniami, król wstępując na tron musi sprostać wymaganiom czasów, pokonując liczne słabości. Centralnym elementem filmu jest więc jego relacja z logopedą, który pomaga mu odnaleźć się w nowej sytuacji.

Na film zaprasza seniorów Klub Seniora DOM. Członkowie Klubu spotykają się cyklicznie, by wziąć udział w warsztatach, wysłuchać wykładów i skorzystać z porad psychologów, lekarzy, dietetyków, a także specjalistów od kosmetyki. Umawiają się na wspólne wypady za miasto, spacery, wycieczki. Starają się udowodnić, że życie na emeryturze może być ciekawe i pełne radości. Tym razem organizują  seans filmowy. Jest on darmowy dla każdego Seniora w wieku 65+.

W Elblągu seans odbędzie się 26 lutego o godz. 12.00 w kinie  Światowid przy Placu Jagiellończyka 1.

Z uwagi na to, że sala kinowa dysponuje ograniczoną liczbą miejsc, chętni Seniorzy muszą potwierdzić swój udział pod tel. 801 005 801 do 25 lutego.
 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1626040935516