Piątek, 14.08.2020, Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Konkurs Elbląskiego Oddział Abstrakcyjnego!

06.04.2012, 09:26:38 Rozmiar tekstu: A A A
Konkurs Elbląskiego Oddział Abstrakcyjnego!
fot. nadesłane

Nieformalna grupa Elbląski Oddział Abstrakcyjny, zrzeszająca szalonych i otwartych młodych ludzi ogłasza konkurs na nowe logo grupy! Konkurs ma na celu m. in. promocję działań grupy, a co za tym idzie, zachęcenie młodych do aktywności społecznej. W konkursie może wziąć udział każdy zainteresowany. Prace przyjmowane są do 22 kwietnia 2012 r.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie oryginalnego znaku graficznego, który będzie miał zastosowanie we wszelkiego rodzaju materiałach promocyjnych i informacyjnych Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego. Logo powinno być zaprojektowane w ten sposób, żeby była możliwość jego zastosowania w różnych technikach i mediach.

Liczba prac jest ograniczona, w przypadku większej ilości projektów, organizator zastrzega sobie prawo wyboru jedynie 30 najlepszych.

Ocena prac konkursowych będzie przebiegać w następujący sposób:

a) 23 kwietnia 2012 wszystkie projekty zostaną umieszczone w specjalnym albumie na profilu
organizatora https://www.facebook.com/ElblaskiOddzialAbstrakcyjny

b) konkurs wygrywa projekt z największą ilością kliknięć „lubię to" W konkursie zostaną przyznane nagrody rzeczowe za pierwsze trzy miejsca o łącznej wartości 500 zł.

Nasze dotychczasowe działania, pod poprzednią nazwą grupy Flash Mob Elbląg cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta. Zależy nam na promocji Elbląga, przyłączamy się do organizacji wielu imprez , a także sami jesteśmy inicjatorami różnych wydarzeń np. inicjatywa „Kolędnicy Na Ulicy" podczas Świątecznych Spotkań Elblążan czy też „Międzynarodowy Dzień Przytulania w Elblągu". Pragniemy, aby wydarzenia, których jesteśmy inicjatorami cieszyły się coraz większą popularnością i jednocześnie jednoczyły elbląską młodzież. Liczymy, że nowe logo przyczyni się do rozpoznawalności naszej grupy i naszych działań.

Kamil Zimnicki, Koordynator Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.