Świetne wieści z Mistrzostw Polski Seniorów w Bydgoszczy! Za nami dwa dni pełne emocji i znakomitych występów zawodników UKS Silvant Kajak Elbląg!
Pierwszego dnia mistrzostw zdobyliśmy dwa brązowe medale: Julia Piasecka i Przemysław Korsak – K2 Mix 200 m, Igor Komorowski i Mikołaj Kot – K2 200 m.
Drugiego dnia nasi zawodnicy ponownie pokazali swoją siłę! Przemysław Korsak został Mistrzem Polski Seniorów w olimpijskiej konkurencji K1 1000 m! Mikołaj Kot wywalczył brązowy medal w tej samej konkurencji K1 1000 m. Ogromne brawa należą się również Julii Piaseckiej, która jako JUNIORKA zdobyła srebrny medal w konkurencji K1 1000 m kobiet!
Jesteśmy niezwykle dumni z naszych zawodników i trenerów!
A to jeszcze nie koniec emocji!
Jutro czekają nas kolejne olimpijskie konkurencje:
K2 500 m mężczyzn
K4 500 m mężczyzn
K1 5000 m
Trzymamy mocno kciuki za kolejne świetne występy!
Źródło: UKS Silvant Kajak Elbląg




Fot. źródło: UKS Silvant Kajak Elbląg









