Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Wakacyjne zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

10.07.2024, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wakacyjne zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

Już w najbliższy czwartek, 11 lipca, w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka odbędą się zawody pływackie organizowane w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em”. Udział w nich mogą wziąć dzieci od 6 do 15 lat. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 10:00, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i słodki upominek.

 

 


Wakacje w pełni, ale co robić kiedy najmłodszych dopadnie nuda? Do końca sierpnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował całą masę ciekawych zajęć i wydarzeń, które urozmaicą czas najmłodszym elblążanom (pełen harmonogram). Jedną z wielu propozycji są najbliższe zawody pływackie w CRW Dolinka skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat, które samodzielnie, lub za pomocą makaronów i desek, pokonają dystans 25 m lub 50 m (w zależności od kategorii wiekowej).

 

 


Celem zawodów jest dobra zabawa, dlatego nie będzie prowadzonego pomiaru czasu. Każdy zawodnik otrzyma medal i słodki upominek, a po zakończeniu rywalizacji wszyscy uczestnicy będą mogli do godziny 12:00 bezpłatnie korzystać ze strefy rekreacyjnej.


Zgłoszenia przyjmujemy do środy, 10 lipca, do godziny 12:00 poprzez formularz Google. Limit uczestników wynosi 100 osób, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W wyjątkowych przypadkach można będzie zapisać dziecko na miejscu, na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów. Zachęcamy, aby wydrukować, wypełnić i przynieść do biura zawodów oświadczenie niezbędne do udziału dziecka. Więcej informacji na temat wydarzenia w regulaminie.


Wszystkie wydarzenia i zajęcia w ramach akcji Wakacje z MOSiR-em są bezpłatne. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi szczegółami.

 

 


Tekst i fot. MOSiR Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0480918884277