Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Bezpłatne wakacje z MOSiR-em

22.06.2024, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Bezpłatne wakacje z MOSiR-em

Zbliżają się upragnione i długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował bezpłatne wydarzenia i zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Sprawdź szczegółowy harmonogram.

 


Podczas tegorocznych wakacji dzieci i młodzież, które będą odpoczywać w mieście nie będą mogły narzekać na nudę. W wakacyjnym planie aktywności z MOSiR-em znajdą się m.in.: wycieczki rowerowe i kajakowe, turnieje koszykówki i siatkówki, survival w Bażantarni, Disco Rolkowisko, Hulaj-Nóżka na Kalbarze, Festiwal Sportów Wodnych, zawody na hulajnodze i pumtrucku, czy Mini Olimpiada. Na uczestników czekają również nowości m.in.: Duathlon dla dzieci i młodzieży w Bażantarni, rodzinna wycieczka na rowerkach wodnych, Zumba na świeżym powietrzu w parku Dolinka i różnorodne festyny.


W ramach Wakacji z MOSiR-em wewnątrz Lodowiska Helena ustawiona będzie strefa gier i zabaw. Znajdą się tam stoły do tenisa stołowego, cymbergaje, piłkarzyki, trampoliny. Strefa będzie czynna od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00.


O wszystkich wydarzeniach będziemy informować szczegółowo na naszym Facebooku w tygodniowych rozpiskach wakacyjnych. Zachęcamy do śledzenia fanpage’a, aby być na bieżąco.


Zapraszamy do uczestnictwa zarówno najmłodszych, jak i dorosłych mieszkańców Elbląga. Udział we wszystkich zajęciach proponowanych w ramach „Wakacji z MOSiR-em” jest bezpłatny.


ORGANIZATOR


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu


Współorganizatorzy i partnerzy


Urząd Miejski w Elblągu, Elbląski Szkolny Związek Sportowy, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej – 43 Batalion Obrony Pogranicza w Braniewie, Bartnicki Team Elbląg, Grupa Wodna, Nadleśnictwo Elbląg, UKS Wikingowie Elbląg, UKS Szóstka Elbląg, EKS Mlexer Elbląg, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, WORD Elbląg, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Straż Miejska w Elblągu.

 


Tekst i fot. MOSiR Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91990518569946