Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Z nimi pobiegniesz na czas, pacemakerzy XV Biegu Piekarczyka

08.06.2024, 11:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Z nimi pobiegniesz na czas, pacemakerzy XV Biegu Piekarczyka

W każdym dużym biegu, wśród wielu uczestników, znajdują się oni. W osiągnięciu wymarzonego czasu z pomocą przychodzą pacemakerzy. Dbają o to, aby każdy mógł biec w określonym tempie i pokonać trasę w spokoju, w oparciu o swoje możliwości. Podczas XV Elbląskiego Biegu Piekarczyka spotkamy czterech „zajączków”.

 


Pacemaker to osoba, która prowadzi grupę biegaczy do osiągnięcia zamierzonego celu. Te cele mogą być różne, w zależności od długości i rodzaju trasy. W czasie XV Biegu Piekarczyka ruszamy wraz z nimi na 10 km. Popularnych „zajączków” będzie czterech, a tempo ich biegu będzie się od siebie różniło. Nasi pacemakerzy to zaprawieni biegacze z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy reprezentują Bartnicki Team Elbląg i regularnie spotykają się w Bażantarni, na wspólnych, otwartych dla każdego, treningach. Oni z pewnością pomogą osiągnąć planowany czas.


Andrzej Burzykowski – 45 min
Wojciech Bartnicki – 50 min
Tomasz Jankowski – 55 min
Jakub Jabłoński – 60 min


Nie trzeba się wcześniej zgłaszać albo zapisywać, aby pobiec z jednym z pacemakerów. Wypatrujcie niebieskich koszulek i wyróżniających się flag z poszczególnymi czasami.

 

ODBIÓR PAKIETÓW


Pakiety na Mini Bieg, bieg główny (10 km) i bieg towarzyszący (5 km) będzie można odebrać w sobotę (8.06) od 12:00 do 18:00 w CH Ogrody ul. Płk. Stanisława Dąbka 152 oraz w niedzielę (9.06) od 8:00 do 10:30 na Lodowisku Helena ul. Karowa 1. Podczas odbioru należy okazać dowód tożsamości.  

 

Organizatorami XV edycji Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu Ambasadorką biegu jest Iga Baumgart-Witan, polska mistrzyni olimpijska oraz medalistka mistrzostw świata i Europy


Patronat honorowy: Michał Missan Prezydent Elbląga


Sponsor główny: MAAG GEAR, Sponsor strategiczny: Studio Łazienkowe Awangarda, Sponsorzy i Partnerzy: Ogrody Centrum Handlowe w Elblągu, KONI SYSTEMY IT, SPORT SPA – Centrum Odnowy Biologicznej, Yasumi Elbląg Instytut Zdrowia i Urody, Stacja Paliw MOYA, Hotel Kahlberg, Reproskan, SFD Elbląg, Benefit Systems SA, Recman, CENTRUM UBEZPIECZEŃ Expert, EXPERT OSK, EXPERT BUS, Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu, 4W-MBOT, GRIZ “Bielik”, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Straż Miejska w Elblągu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu

 

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.083997964859