Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Aktywnie w Parku Modrzewie już w niedzielę

16.05.2024, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Aktywnie w Parku Modrzewie już w niedzielę

To dobra propozycja dla osób, które w najbliższą niedzielę (19.05) chcą aktywnie spędzić popołudnie. Zapraszamy na drugą edycję zawodów Aktywnie w Parku Modrzewie – marszobiegi na orientację. Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg.

 

 

Park Modrzewie w najbliższą niedzielę (19.05) ponownie stanie się areną zmagań dla miłośników marszów i biegów na orientację. To świetna propozycja na aktywne spędzenie wolnego czasu dla wszystkich. Odpowiedni instruktaż na starcie ze strony organizatorów sprawia, że każdy może spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu.

 

W pierwszej edycji zawodów Aktywnie w Parku Modrzewie – marszobiegi na orientację, która odbyła się 14 kwietnia, wystartowało ponad 100 osób. W najbliższą niedzielę biuro zawodów będzie się znajdowało koło leżaków i czynne będzie od godz. 15. Starty uczestników zaplanowane zostały w godz. 15:30-16:30. Po powrocie na metę na uczestników będzie czekał słodki upominek.

 

Organizatorzy ponownie przygotują dla uczestników dwie trasy: łatwą – rodzinna/drużynowa dla początkujących oraz trudną dla zaawansowanych. Przed startem każdy otrzyma mapę Parku Modrzewie z naniesionymi punktami kontrolnymi. Zadaniem zawodników jest odnalezienie ich w jak najkrótszym czasie (punkty to stojaki z płóciennymi, biało-pomarańczowymi lampionami) i potwierdzenie tego faktu poprzez przyłożenie karty/chipa do stacji SI (kolejność potwierdzania punktów obowiązkowa zgodnie z trasą na mapie). SI jest to system elektronicznego pomiaru czasu SPORT-IDENT. Przybiegając na metę od razu mamy wydruk wyników: jaki czas uzyskaliśmy, jakie mieliśmy międzyczasy i które miejsce zajmujemy w swojej kategorii wiekowej wśród zawodników, którzy już dobiegli.

 

Zachęcamy do systematycznego uczestnictwa w imprezach w Parku Modrzewie. Każdy, kto ukończy minimum cztery edycje, otrzyma pamiątkowy medal podczas wielkiego finału. Kolejne zawody odbędą się: 2 czerwca, 7 lipca, 4 sierpnia oraz wielki finał 22 września.

 

„Aktywnie w Parku Modrzewie” to projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg. Organizatorem zawodów jest Elbląski Klub Orienteeringu EKO Gryf.

 

 

 

 

 

Urząd Miejski w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.166473865509