Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Pool Party, czyli Andrzejki w Wodzie

17.11.2023, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pool Party, czyli Andrzejki w Wodzie

Kto powiedział, że impreza Andrzejkowa musi się odbyć w domu lub na sali? Nic bardziej mylnego! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Andrzejki w Wodzie! Podczas imprezy nie zabraknie gier, zabaw, przekąsek, dobrej muzyki i zaskakującej nowości – wyścigi na deskach SUP! Spotkajmy się 24 listopada w CRW Dolinka.

 


To już trzecie spotkanie z Andrzejkami w Wodzie w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Tym razem przygotowaliśmy nowość – wyścigi na deskach SUP! Konkurencje przeprowadzi Grupa Wodna, która posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie. Przed rozpoczęciem zawodów przez pierwszą godzinę, pod okiem instruktorów, będziecie mogli oswoić się z deskami. Instruktorzy przed rozpoczęciem zawodów ustalą zasady, podzielą się sposobami na dłuższe utrzymanie się w wodzie i będą czuwać nad prawidłowym przebiegiem konkurencji. To dobra okazja na dobrą zabawę i sprawdzenie swojej koordynacji i równowagi.

 


Oprócz tego odbędą się znane i lubiane sesje z Zumbą w wodzie i AQUA Aerobikiem. W specjalnie przygotowanym barze będzie można zamówić bezalkoholowe drinki i przekąski. Podczas imprezy będziemy również zachęcać do wzięcia udziału w grach i zabawach. O Wasz dobry nastrój podczas wydarzenia zadba DJ, który zagra największe hity. Na Andrzejki w Wodzie możecie zabierać swoje własne dmuchane akcesoria wodne. Wspólnie stwórzmy jedyne w swoim rodzaju wydarzenie.

 


Andrzejki w Wodzie odbędą się w piątek, 24 listopada. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 22:00. Koszt biletu na wydarzenie to 25 złotych. Wejściówki można kupić bezpośrednio w kasie CRW Dolinka. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy do szybkiego zakupu.

 


Tekst i fot. MOSiR Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0117299556732