Poniedziałek, 26.02.2024, Imieniny: Bogumil, Aleksandra, Miroslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Ruch poprzez zabawę, czyli ZUMBA KIDS

23.09.2023, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ruch poprzez zabawę, czyli ZUMBA KIDS

Energetyczna muzyka, proste kroki i wspaniała zabawa. Tak wyglądają zajęcia Zumba KIDS, które są nowością w ofercie Aktywuj się z MOSIR-em. Ćwiczenia skierowane są dla przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym.


Jesteśmy już po pierwszych zajęciach ZUMBA KIDS i już wiemy, że był to strzał w dziesiątkę. Dzieci bardzo lubią taniec i ruch, a w połączeniu z muzyką gwarantują dobry początek do rozwijania aktywności fizycznej, pasji i przełamania barier. Dodatkowym atutem ćwiczeń jest towarzystwo rówieśników, które pozwala pokonać nieśmiałość i buduje pewność siebie. ZUMBA KIDS prowadzona jest w formie zabawy, bez presji, a prosta choreografia pozwoli dzieciom na jej odtworzenie w domowych warunkach w ramach specjalnego występu dla rodziców.


Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 10:00 (przedszkolaki od 4 do 6 lat) oraz 11:00 (szkolniaki od 7 do 12 lat) w sali fitness w budynku Lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Liczba miejsc ograniczona, maksymalnie do 30 osób w grupie. Koszt jednorazowego wejścia na zajęcia to 18 zł, a cena karnetu upoważniającego do wejścia 4 razy w miesiącu to 60 zł. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska.


Zachęcamy także do zapoznania się z nowym harmonogramem oraz skorzystania z pozostałych zajęć organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Poznaj szczegóły.

 

 


Tekst i fot. MOSiR

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1049211025238