Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Festyn Bezpiecznego Kierowcy

22.07.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Festyn Bezpiecznego Kierowcy
REKLAMA

Tor Kalbar znów wypełni się bezpłatnymi atrakcjami oraz ugości setki mieszkańców. We wtorek, 25 lipca, w godzinach 16-19, odbędzie się kolejna odsłona imprezy z okazji Dnia Bezpiecznego Kierowcy. Wśród atrakcji nie zabraknie dmuchańców, pokazu sprzętu służb mundurowych, paintballa i wielu animacji dla dzieci. Wstęp wolny.

 


Czeka nas wiele atrakcji więc, nie przedłużając, sprawdźmy co będzie się działo. Swoje pojazdy przy stoiskach zaprezentują elbląskie służby, czyli Komenda Miejska Policji, razem z alko-goglami i gadżetami, Straż Pożarna oraz Straż Miejska, która dodatkowo zachęci najmłodszych do zabawy z dużą grą planszową. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego udostępni swój symulator zderzeń, alkogogle, tor przeszkód dla rowerków i hulajnóg oraz gadżety, związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. W strefie żołnierzy WOT znajdzie się stanowisko z paintballem i sprawnościowy tor przeszkód, a oprócz tego uczestnicy będą mogli przyjrzeć się z bliska wojskowemu sprzętowi.

 


Dla dzieci i młodzieży przygotowane będą także inne propozycje. Na boisku do piłki ręcznej pobawimy się w strzelanie z łuku, czyli popularny archery tag. Wewnątrz obiektu znajdą się również kręgle oraz rzutki. Na łukach toru pojeździmy bicyklami, a w tak zwanym międzyczasie na najmłodszych czekać będą uwielbiane dmuchańce. Po Torze Kalbar poruszać się będzie również sympatyczna Mrówka, czyli maskotka partnera festynu, z którą będzie można zrobić zdjęcie, otrzymać ciekawy gadżet oraz wziąć udział w konkursach i animacjach, w tym malowaniu twarzy, dostępnych przy stoisku partnera. Warto pamiętać, że podczas festynu ograniczona będzie możliwość tradycyjnej i swobodnej jazdy na torze. Serdecznie zapraszamy do zabawy.

 


Organizatorami festynu są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski.

 


Partnerzy: 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej, Straż Miejska w Elblągu, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu, PSB Mrówka Elbląg.


Tekst i fot. MOSiR

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Kropciuch
  Sobota, 22.07

  Jak zwykle nie ma Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Może czas wrócić do "Bezpieczna Zawada"?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93869090080261