Poniedziałek, 4.12.2023, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

UKS Silvant Kajak pozyskał nowego sponsora. „Teraz nie martwimy się, że nasi Mistrzowie uciekną z naszego miasta”

27.04.2023, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
UKS Silvant Kajak pozyskał nowego sponsora. „Teraz nie martwimy się, że nasi Mistrzowie uciekną z naszego miasta”
Fot. Agnieszka Klatt

- Przemysław Korsak (Mistrz Świata konkurencji olimpijskiej w kajakarstwie – przyp.red.) i Adrian Durma (Mistrz Europy w kickboxingu - przyp.red.) to są nasi Mistrzowie. W Elblągu są tylko oni. To są zawodnicy, w których warto inwestować, których warto pielęgnować. Dzięki zaangażowaniu Wiceministra Aktywów Państwowych Andrzeja Śliwki udało się nam pozyskać nowego partnera. Jest to Poczta Polska. Teraz jesteśmy w stanie zapewnić im dobre, godziwe warunki i nie martwimy się, że nasi Mistrzowie uciekną z naszego miasta – mówił Wojciech Załuski, trener UKS Silvant Kajak podczas zwołanej dziś (27.04.) konferencji prasowej.


Jak zaznaczył Wojciech Załuski dzięki pozyskaniu tak ważnego sponsora klub Silvant będzie mógł się rozwijać. - To dla nas dodatkowe wsparcie. Wiemy, że możemy naszych Mistrzów zatrzymać u nas w Elblągu – stwierdził. - Nie muszą szukać innych jednostek, innych klubów w poszukiwaniu lepszych warunków.
 

 

Teraz jesteśmy w stanie zapewnić im dobre, godziwe warunki i nie martwimy się, że nasi Mistrzowie uciekną z naszego miasta

– dodał Wojciech Załuski.Trener UKS Silvant Kajak przyznał, że docenienie przez Pocztę Polską bardzo cieszy. - Staliśmy się klubem, który obok takich wielkich klubów jak Olimpia Elbląg, Truso, Mlexer czy od zeszłego roku Basketball Elbląg, cieszy się wsparciem spółek Skarbu Państwa. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie – zaznaczył Wojciech Załuski. - Dzięki temu możemy sobie pozwolić na bardzo profesjonalne funkcjonowanie.


W konferencji udział wziąć m.in. Edward Parzych, sponsor tytularny UKS Silvant Kajak. - To wielka przyjemność siedzieć przy Mistrzach Świata i Europy. Z resztą wśród członków klubu widzę przyszłych Mistrzów – przyznał.

Niebawem zawodnicy UKS Silvant Kajak zaprezentują swoją możliwości podczas ogólnopolskiej konsultacji w Wałczu. - Dzisiaj wyjeżdżamy na te zawody – mówił Wojciech Załuski. - Będą to konsultacje, które wyłonią ścisłą czołówkę z naszego kraju do reprezentowania Polski podczas Pucharu Świata. Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata.
 

Już w niedzielę okaże się ilu naszych zawodników będzie w reprezentacji Polski. Po cichu liczymy, że ich liczba się nie zmieni. Dzisiaj mamy ich w klubie 8 i jesteśmy z tego dumni

– mówił Wojciech Załuski.UKS Silvant Kajak planuje zaprezentować się podczas Dni Elbląga. - W czerwcu naszych kajakarzy można będzie zobaczyć w Elblągu. 24 czerwca, w sobotę, od 11.00 zapraszamy na zawody ogólnopolskie.
 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 ) Fot. Agnieszka Klatt


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Gerwazy
  Czwartek, 27.04

  A Wróblewski wywalił już miliony na zapyziałą olimpie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1480929851532