Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Zobacz medal i koszulkę na Bieg Niepodległości

26.10.2022, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zobacz medal i koszulkę na Bieg Niepodległości

Zapisy na VIII edycję Elbląskiego Biegu Niepodległości zakończą się 7 listopada. W trakcie odliczania dni do biegu zachęcamy do zapoznania się z nowymi wzorami medali i okolicznościowych koszulek. Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w popularnym biegu oraz zakupem pamiątkowego t-shirtu, wejdź na stronę elektronicznezapisy.pl.


Nagrody to nieodzowna część każdych sportowych zawodów. Nie inaczej jest w przypadku Elbląskiego Biegu Niepodległości, za ukończenie którego każdy biegacz otrzymuje pamiątkowy i jedyny w swoim rodzaju medal. Na VIII edycję Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu przygotował nowy projekt i już niebawem nagrodzi nim startujących dorosłych oraz dzieci.


Inną pamiątką z popularnej imprezy będzie okolicznościowa koszulka, której projekt także nawiązuje do obchodzonego 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości. Na stronie elektronicznezapisy.pl istnieje możliwość zakupu koszulek technicznych dla dzieci (3-4 lata, 5-6 lat, 7-8 lat, 9-11 lat, 12-14 lat) i dla dorosłych w rozmiarach od S do XXL. Organizator gwarantuje możliwość zakupu koszulki tylko do 31.10.2022 r. Koszt zakupu koszulki wynosi 30 zł.


Zgłoszenia do VIII Elbląskiego Biegu Niepodległości na 10 km, Sztafet oraz Małego Biegu Niepodległości będą przyjmowane jedynie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej elektronicznezapisy.pl do 7 listopada 2022 r. do godz. 23:59. Po tym terminie dopisanie się do listy startowej nie będzie możliwe. Wpisowe w biegu na 10 km i rywalizacji sztafet to 50 zł od osoby za pakiet startowy, natomiast w biegu dzieci opłata wynosi 20 zł.


Organizatorami VIII Elbląskiego Biegu Niepodległości są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Sponsor strategiczny: Studio łazienkowe Awangarda.
Sponsorzy i partnerzy: Centrum Handlowe Ogrody, WAITW – firma spawalnicza oraz właściciel Gaming Room i E-Bike, Reproskan, Expert Ubezpieczenia, Hotel Kalhberg, 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej, Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu, Grupa Ratowniczo-Interwencyjno-Zabezpieczeniowa BIELIK.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Elbląga – Witold Wróblewski.
 

MOSiR


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ rambo11
  Piątek, 28.10

  Witam-napis powinien być taki -BIEG NAWIEDZONYCH

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3295080661774