Wtorek, 16.08.2022, Imieniny: Nora, Joachim, Roch
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Skate Park Show na hulajnodze

25.06.2022, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Skate Park Show na hulajnodze
Fot. MOSiR

Wakacje już za chwilę, zatem warto wykorzystać ten wolny czas na aktywność sportową i rekreacyjną. MOSiR w Elblągu zaprasza więc wszystkich fanów jazdy na hulajnodze na Skate Park przy ul. Mickiewicza. W środę, 29 czerwca, o 18 wystartuje kolejna impreza i warsztaty dla fanów jeżdżenia po rampach.


Skate Park Show to wydarzenie, które szczególnie jest skierowane do dzieci i młodzieży. W naszym mieście jest wielu młodych amatorów hulajnóg. Będą oni mogli wziąć udział w warsztatach prawidłowej jazdy po przeszkodach, poprawić swoje umiejętności oraz rywalizować w licznych konkursach. To wszystko będzie się działo przy udziale specjalnych gości.


W roli głównej będzie Olaf Żołna, wraz ze swoją ekipą. Olaf przedstawiał już swoje umiejętności na elbląskim Skate Parku i wszyscy mogli podziwiać jego niesamowite popisy oraz słuchać jego rad. Jest to bowiem utalentowany i doświadczony, mimo młodego wieku, promotor jazdy na hulajnodze i sportów ekstremalnych. Na co dzień związanym ze śląską sceną hulajnogową. Na swoim koncie posiada starty w międzynarodowych zawodach oraz streetjamach. Specjalizuje się w jeździe „streetowej” chociaż żadne kąty nie są mu obce!  Na co dzień jest instruktorem, który świetnie radzi sobie z przekazywaniem wiedzy i zasad bezpiecznej jazdy.


Podczas imprezy każdy, kto uwielbia jeździć na hulajnodze, będzie mógł osobiście porozmawiać i trenować z naszym instruktorem i jego przyjaciółmi. Możliwy będzie podział na grupy, aby sprawnie przeprowadzić pokazy.
Start show odbędzie się o godzinie 18 i planowo będzie trwać do 21. Aby wziąć udział w zabawie należy zaopatrzyć się we własną hulajnogę oraz kask sztywny. Udział w imprezie będzie bezpłatny.


Kliknij tutaj i zobacz umiejętności Olafa Żołny w jeździe na hulajnodze.


Sponsorem imprezy jest WAITW, firma spawalnicza i biuro pracy, właściciel Gaming Room i sklepu z rowerami elektrycznymi E-Bike.


Szczegółowy program wszystkich imprez w ramach Wakacji z MOSiR-em jest dostępny tutaj.

 

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2428259849548