Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Adrian Durma zdobył pas federacji DFN

10.05.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Adrian Durma zdobył pas federacji DFN
Fot. Archiwum prywatne
REKLAMA

7 maja, w Suszu odbyła się zawodowa gala kickboxingu Duet Fight Night, gdzie w walce wieczoru o pas federacji DFN brał udział zawodnik UKS SILVANT Adrian Durma w formule full contact do 75kg. Elblążanin zmierzył się z miejscowym utytuowanym zawodnikiem Teakwondo Mateuszem Leńskim.

 

Karta główna składała się z trzynastu pojedynków, a wisienka na torcie był pojedynek o pas mistrzowski. Adrian wszedł w pojedynek od samego początku bardzo agresywnie, dominując przeciwnika od początku do samego końca, nie dając możliwości na rozwiniecie się.

Durma wygrał wszytskie pięć rund na punkty zdobywając pas federacji DFN. 

 

Bardzo fajne przeżycie taka gala, nigdy wcześniej nie brałem udziału w takim wydarzeniu i to jeszcze walce wieczoru. Walczyłem z gospodarzem i musiałem twardo pójść do przodu, żeby złamać przeciwnika. W tym czasien w suszu odbył się ogolnopolski turniej w kickboxingu w którym miałem brać udział, ale skuszono mnie propozycją walki o pas, nawet dobrze wyszło, bo poziom tego turnieju był bardzo slaby pod względem ilości zawodników jak i poziomu sportowego, wyglądał jak turniej pierwszego kroku a w moich kategoriach wagowych do 74 i do 79 nie miałbym wartościowych przeciwników, tak przynajmniej stoczyłem mocna i dobrą walkę, pokazując się z dobrej strony szerszej widowni. W przygotowaniach wspiera mnie firma WAITW  dzięki której mogłem się kompleksowo przygotować. Za niecałe trzy tygodnie będę bral udział w mistrzostwach Polski, które będą przepustką do pucharu świata na Węgrzech oraz mistrzstow europy w Turcji.

- mówił Adrian Durma.
 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ bvvv
  Środa, 11.05

  brawo i gratulację!

 2. 2
  --3
  ~ szoking
  Środa, 11.05

  dzizas, co to za federacja, pewnie dostał siatke pora i kilo cebuli w nagrodę... masakra.. federacja HGW i tyle w temacie

 3. 3
  +1
  ~ kek
  Środa, 11.05

  A może da lekcję Karasiowi?

 4. 4
  0
  ~ anikadog@yahoo.com
  Czwartek, 12.05

  Hllo all, guy knw, m mege may b too peifc, ut my tr fund nic man here nd they marrd, so hw bout m? :) m 24 years old, nik, from Ukrn, I know nglish nd Grmn langug al And... I hav efc dsae, nmd nmphomni. ho know wht is this, an understand m (btter to t immediatel) h e, I ok vry tast nd I lv nt only cok ;)) Im ral grl, nt prottut, nd loking fr srius and ht reltnhip... Anwy, ou n fnd my rfile hr: http://ferhubuncpop.tk/user/92308/

 5. 5
  0
  ~ catherinaSr@mondmema.tk
  Środa, 01.02

  Wtm Przeprazam za zbt szzgółwą wadomość. Mja dzewzn i ja koham ię. I wszys eteśmy wanal. le... trzebujmy mężczyzny. my 22 lt, chodzmy z Rumuni, znmy tż anglski. Nigdy się ne nudzim I to ne tlk w rozmow... zywm ę Ctherna, mój rfil jst tutaj: http://khanacpesing.tk/item-90643/

 6. 6
  0
  ~ emmasr@rost43.com
  Niedziela, 26.03

  Czść ój przkaz jest zbyt knkretny (le pwedzć od rzu). Kocham dzewzyny, zwłaszcza te zł m 27 lt, mma Szukm powżnego gorąeg zwązku... W każdm razi mó prfl jst tutaj: http://sesfhouskacota.tk/idn-97991/

 7. 7
  0
  ~ catherinaTal@nobsamazonfba.com
  Sobota, 08.04

  Wtam!!! yć może ma wdomość jt zbt spfczn. le moja tarz siotr znlzł tut wpniałgo mężzyznę i mają świtn zwązek, ale co ze mną? m 23 lt, atherina, z zech, znm język anglsk równeż I... lepij owidzić t od rzu. Jstm biekuln. N etm zazdrony inną kbtę... zwłszcz jśl koham ę razm. Ach tak, gtuję bardz mzn i kohm nie tlko gotować ;)) Im rawdzw dzewczn i zuk owżng i grąego zwązku... W każdym razie, mżz znleźć mó prfil tutj: http://timotolytar.ml/usr-37947/

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3137419223785