Niedziela, 3.07.2022, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Aquamaraton fitness w CRW Dolinka

19.04.2022, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Aquamaraton fitness w CRW Dolinka
fot. MOSiR

Ćwiczenia w wodzie to nowoczesny i przyjemny sposób na poprawę zdrowia, sylwetki i humoru. Warto się o tym przekonać i wziąć udział w naszym Aquamaratonie, który odbędzie się w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Zapraszamy w czwartek, 21 kwietnia, na cztery ciekawe propozycje zajęć. Startujemy od 19:30.


W ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em” odbywają się zajęcia w sali fitness oraz w obu naszych basenach. Są to Zumba, Turbo Spalanie, Joga, a także Aqua Fitness w wodzie oraz Aerobik dla seniorów. Część z tych propozycji wpisuje się w program Aquamaratonu.


Podczas imprezy każda chętna osoba, która chciałaby spróbować ćwiczeń w wodzie, będzie mogła skorzystać z wielu interesujących form rekreacji, prowadzonych przez naszych instruktorów: Izabelę Szramkę, Agnieszkę Semkiw, Agnieszkę Sar oraz Marcina Wierzbickiego. Przy muzyce, ze wsparciem lekkich, piankowych makaronów, hantli oraz innych sprzętów poznamy tajniki fitnessu. Połącz przyjemne z pożytecznym i dołącz do naszej zabawy.


Na początek odkryjemy moc zalet Aqua-Kick-Boxingu. Od razu można się domyślić, że jest to połączenie ruchów, pochodzących ze sztuk walki oraz intensywnego treningu. Co ważne, opór wody sprawia, że ominą nas kontuzje i każdy, niezależnie od warunków fizycznych i wieku, może go spróbować.


Później rozpoczniemy ćwiczenia, przy pomocy lekkich hantli. Aqua-Hantle to propozycja dla tych, którzy chcą w szybki sposób pozbyć się tkanki tłuszczowej i utrzymać piękną i wysportowaną sylwetkę. W trzeciej sesji odbędą się zajęcia z makaronami, poprawiające naszą ogólną sprawność ruchową. Natomiast na zakończenie maratonu ruszy energetyczna i taneczna zumba w wodzie. Aby wziąć udział w ćwiczeniach nie trzeba umieć pływać.


Wejście na Aquamaraton dostępne będzie w cenie 26 zł.

 

Program imprezy:


19.30 - 20.00 – Aqua-Kick-Boxer z Izabelą Szramke
20.00 - 20.30 – Aqua-Hantle z Agnieszką Semkiw
20.30 - 21.00 – Makarony z Agnieszką Sar 
21.00 - 21.30 – Aquazumba z Marcinem Wierzbickim

MOSiR

 


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0428919792175