Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

EKS Start: Prezentacja zespołu podczas Elbląskiego Święta Chleba. Zobacz zdjęcia

30.08.2021, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
EKS Start: Prezentacja zespołu podczas Elbląskiego Święta Chleba. Zobacz zdjęcia
Fot. Adrian Sajko

Prezentacja EKS Start Elbląg podczas Elbląskiego Święta Chleba. W niedzielę, 29 sierpnia, przedstawiono zawodniczki, które będą reprezentowały nasze miasto w PGNiG Superlidze Kobiet. Zobacz zdjęcia z wydarzenia. 

To bardzo młody i obiecujący zespół. Mamy więc nadzieję na dobrą, dynamiczną grę i przede wszystkim wielkie zaangażowanie. Liczymy na to, że ten skłąd pozwoli zbudować dobrą drużynę, nie tylko na ten sezon. Zaczynamy 8 września (elbląskie szczypiornistki podejmą drużynę Młyn Stoisław Koszalin - przyp.red.) 

-  mówi Grażyna Kluge, prezes EKS Start Elbląg.
 

Prezentacja drużyny EKS Start podczas Elbląskiego Święta Chleba to już tradycja. Nie inaczej było podczas 15. edycji wydarzenia. Wczoraj, 29 sierpnia, na scenie przed katedrą pokazały się zawodniczki, które będą reprezentowały Elbląg w najwyższej klasie rozgrywkowej piłki ręcznej kobiet w Polsce, w PGNiG Superliga Kobiet. Poznaliśmy również sztab szkoleniowy. 
 

W sezonie 2021/2022 drużynę EKS Start Elbląg reprezentować będą:
 

Barbara Choromańska (nr 5)
Iga Dworniczuk (nr 8)
Paulina Peplińska (nr 10)
Nikola Owczarek (nr 11)
Nikola Szczepanik (nr 13)
Joanna Wołoszyk (nr 18)
Wiktoria Kostuch (nr 22)
Katarzyna Cygan (nr 23)
Patrycja Kozak (nr 25)
Nikola Głębocka (nr 31)
Wioleta Pająk (nr 32)
Aleksandra Hypka (nr 33)
Paulina Kopańska (nr 55)
Paulina Stapurewicz (nr 79)
Wiktoria Tarczyluk (nr 82)
Julia Żarnoch (nr 84).
 

Trenerzy: Marcin Pilch (I), Krzysztof Kotwicki (II).
Fizjoterapeuci: Michał Skorupa, Kamil Bachewicz.
 

Zobacz galerię zdjęć z prezentacji EKS Start Elbląg. 

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Prezentacja zawodniczek EKS Start Elbląg ( zdjęć 19 )
Dodano: 2021-08-30 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ kkk
  Wtorek, 31.08

  radny "spiker" ... zabierający głos

 2. 2
  +1
  ~ kjm
  Wtorek, 31.08

  Młodziczki, juniorki i tylko "zarząd" ... seniorski?

 3. 3
  0
  ~ kibic Startu
  Wtorek, 31.08

  W Starcie każdy bez doświadczenia i kompetencji może zostać Specjalistą ds. marketnigu, Dyrektorem a nawet Prezesem. Popowicz został specem od marketnigu, chociaż efektów jego pracy nikt nie widzi, nikt też w klubie nie potrafi powiedzieć czym dokładnie ten gość się zajmuję ale wypłatę bierze, dodatkowo klub płaci za wynajem mieszkania dla niego. Niewrzawa skompromitował się jako trener i został Dyrektorem, chociaż chłop nie umie powiedzieć co należy do jego obowiązków. Prezesem klubu jest leśny dziadek Tomczyński, który nie rozumie sportu zawodowego i nadaje się jedynie na stróża nocnego na budowę.

 4. 4
  0
  ~ kibic Startu
  Wtorek, 31.08

  We współczesnym sporcie nie ma miejsca na amatorkę. Amatorzy ze Startu nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi, pozyskiwaniu sponsorów, współpracy z mediami, czy promocji dyscypliny. Dorwali się do koryta i za cel postawili sobie trwanie. Im nie zależy na rozwoju klubu, zwiększeniu frekwencji na trybunach, czy popularyzacji piłki ręcznej w regionie, im chodzi tylko o bezkarne branie pieniędzy. Dopóki ta klika jest we władzach klubu żaden poważny sponsor nie przyjdzie, tak samo żadna doświadczona zawodniczka tutaj grać nigdy więcej nie będzie!

 5. 5
  +1
  ~ kibic Startu
  Wtorek, 31.08

  Przez ostatnie lata zero pomysłu na prowadzenie klubu. Osoby odpowiedzialne za degradację Startu dalej są we władzach klubu. Cały nieudolny Zarząd musi podać się do dymisji inaczej nic się nie zmieni. Start odzyska swój dawny blask tylko wówczas, gdy we władzach klubu znajdą się nowi, młodzi, dynamiczni ludzie z kompetencjami do zarządzania klubem sportowym a tacy w Elblągu są. Osoby te powinny być wsparte doświadczeniem byłych piłkarek ręcznych Startu, które osiągały w swojej karierze sukcesy sportowe w latach 1990-2000 na piłce ręcznej się znają i niektóre nadal mieszkają w Elblągu.

 6. 6
  0
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 31.08

  Jak to się stało że Pan Niewrzawa został dyrektorem bez żadnego konkursu ? Dlaczego żaden kandydat z Elbląga nie mógł nawet zgłosić swojej kandydatury ? To nie jest prywatny klub Pani Kluge i Tomczynskiego. Klub w 60 procentach utrzymywany jest przez miasto czyli pośrednio z pieniędzy mieszkańców i opinia publiczna ma prawo poznać odpowiedź na to pytanie.

 7. 7
  0
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 31.08

  Jak to się stało że Pan Niewrzawa został dyrektorem bez żadnego konkursu ? Dlaczego żaden kandydat z Elbląga nie mógł nawet zgłosić swojej kandydatury ? To nie jest prywatny klub Pani Kluge i Tomczynskiego. Klub w 60 procentach utrzymywany jest przez miasto czyli pośrednio z pieniędzy mieszkańców i opinia publiczna ma prawo poznać odpowiedź na to pytanie.

 8. 8
  0
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 31.08

  Dopóki kibice i mieszkańcy nie doprowadza do wyborów nowego profesjonalnego zarządu to nic w tym klubie się nie zmieni. Z tego emeryta co jest prezesem śmieją się wszystkie zespoły przejezdne. Pseudo zarząd robi pośmiewisko z klubu który ma historię , osiągnięcia sportowe i kibiców. Dopóki Pan Niewrzawa i jego kolesie będą w tym klubie o nowych sponsorach klub może zapomnieć.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.110552072525