Sobota, 19.06.2021, Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Dziś szczypiornistki Startu podejmują Ruch Chorzów

01.05.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś szczypiornistki Startu podejmują Ruch Chorzów
Fot. Adrian Sajko ( mecz Start - Ruch 12-12-2020)

EKS Start Elbląg rozegra kolejny w tym sezonie pojedynek w PGNiG Superlidze piłki ręcznej kobiet. Rywalkami zespołu trenera Andrzeja Niewrzawy będą szczypiornistki Ruchu Chorzów.


Nasze dziewczyny powinny się spokojnie utrzymać na tym poziomie rozgrywkowym. Ich przewaga nad przyjezdnymi, które zajmują 8 pozycję w tabeli, jest całkiem spora. Na dodatek elblążanki pokazały w poprzednich spotkaniach, że są wymagającym zespołem, nawet dla najlepszych.

W minionym starciu na wyjeździe EKS przegrał, ale dopiero po rzutach karnych, z Młynami Stoisław Koszalin 2:4.
Ruch to niewygodny rywal dla elblążanek, który pokazał w trwającym sezonie, że potrafi je ograć. To sprawia, że gospodynie będą dodatkowo zmotywowane, aby osiągnąć satysfakcjonujący rezultat.

Na boisku obydwa kluby spotkają się w sobotę, o godzinie 18:00, a zobacz.tv zaprasza na telewizyjną relację.PGNiG Superliga Kobiet - sezon 2020/2021 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
M

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ marek23
  Piątek, 30.04

  Tylko zwycięstwo dziewczyny ,tylko zwycięstwo .Powodzenia .

 2. 2
  0
  ~ kjm
  Piątek, 30.04

  Rozumiem że mecz zostanie rozegrany na boisku SP nr 23, jaki poziom takie warunki, nieprawdaż?

 3. 3
  +1
  ~ kibic Startu
  Piątek, 30.04

  Na końcowy sukces w piłce ręcznej składa się zarówno sposób gry zespołu, jak i zarządzanie nim. EKS Start od 20 lat jest tylko zabawką w rękach lokalnych polityków. W Zarządzie klubu siedzą dziadki, dla których najważniejsze są układy a nie rozwój klubu. Zarząd to totalni amatorzy, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu klubem sportowym. Obecnie w klubie nie ma ani jednej osoby, która potrafiłaby ocenić co trener robi z zawodniczkami na treningach a transfery od lat do Startu to jest loteria … W Elblągu mieszkają byłe piłkarki ręczne, które w latach 1990-2000 osiągały sukcesy ale nie ma ich niestety w strukturach organizacyjnych klubu. Jedynie sponsorzy, władze miasta i mieszkańcy mogą zrobić porządek w tym klubie i doprowadzić do wybrania nowego, profesjonalnego Zarządu.

 4. 4
  +1
  ~ kibic Startu
  Piątek, 30.04

  Dobre zawodniczki z klubu uciekają bo z amatorami z Zarządu nikt współpracował nie będzie. Dodatkowo dziewczyny przekonały się, że w klubie nie ma osoby, która potrafi przygotować je do gry pod względem fizycznym i motorycznym. Bez zmian w strukturze organizacyjnej EKS Start nie ma żadnej przyszłości. Trzeba pogonić hamulcowych z tego zasłużonego dla historii miasta klubu.

 5. 5
  0
  ~ Cctv
  Piątek, 30.04

  Czekamy kto zatrudni trenera Niewrzawę. Dziękujemy za sukcesy z ostatnich lat a teraz do widzenia

 6. 6
  0
  ~ kibic Startu
  Sobota, 01.05

  Cały Zarząd na koniec sezonu do dymisji. Koniec z układami i kolesiostwem w tym klubie. Kibice, mieszkańcy i sponsorzy chcą oglądać Start walczący i wygrywający a obecny Zarząd to hamulcowi wszelkiego rozwoju. Ten klub jest ważną częścią historii tego miasta i należy temu klubowi przywrócić należyty blask. Dziewczyny z Ruchem tylko zwycięstwo !!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.