Piątek, 16.04.2021, Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Olimpia już trenuje. Przy Skrzydlatej rozpoczęła przygotowania do sezonu - zobacz zdjęcia

12.01.2021, 17:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Olimpia już trenuje. Przy Skrzydlatej rozpoczęła przygotowania do sezonu - zobacz zdjęcia
Fot. Adrian Sajko

Piłkarze Jacka Trzeciaka wracają do treningów i rozpoczynają pracę przed startującą z końcem lutego rundą wiosenną. Zajęcia rozpoczęły się od spotkania organizacyjnego, a potem zawodnicy wspólnie ze sztabem udali się na płytę boiska przy ul. Skrzydlatej. Zobacz zdjecia z treningu.


Nareszcie wrócili. Po kilku tygodniach przerwy ponownie możemy śledzić poczynania klubu z Agrykola 8, zaczynając od pierwszego treningu w nowym roku. W ciągu najbliższych tygodni zawodników czeka dużo pracy, choć początek okresu przygotowawczego będzie miał charakter dużo lżejszy, o czym mówi w rozmowie dla klubowych mediów trener Jacek Trzeciak:

 


- Dzisiaj czeka ich spokojne wejście w trening. Poćwiczymy delikatnie nad siłą, troszeczkę pobiegamy, nie zabraknie też treningu czysto piłkarskiego, a z biegiem czasu i mijającymi tygodniami będziemy te obciążenia podkręcać.


Wiemy także, że sztab będzie testował wychowanka Hetmana Zamość Łukasza Pokrywkę. Młody pomocnik przez najbliższe dni będzie trenował pod okiem sztabu Olimpii, jednak nie wiemy jeszcze, czy transfer młodzieżowca dojdzie do skutku. Przyglądanie się nowym zawodnikom nie zakończy się na Pokrywce, a jak mówi sam trener Trzeciak, jeszcze kilku innych perspektywicznych piłkarzy pojawi się Elblągu:

 


– Mamy wytypowanych zawodników, którzy będą sukcesywnie u nas się pojawiać na testach, ale mimo wszystko chcielibyśmy ten temat zamknąć w ciągu dwóch najbliższych tygodni treningowych. Są też wytypowani zawodnicy, którzy mogliby wzmocnić naszą drużynę, ale rozmowy z nimi są dosyć trudne z dwóch prostych względów: podpisane umowy amatorskie, przez co ciężko jest takiego zawodnika wydostać z klubu, a druga rzecz, to kontrakty wiążące piłkarza z klubem. Niestety nie stać nas na kupowanie piłkarzy, dlatego te działania są skomplikowane. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wyjaśni się więcej i zwiększymy rywalizację na każdej z linii.


Najbliższy sparing piłkarze Olimpii rozegrają 23 stycznia (sobota) w Elblągu, a ich przeciwnikiem będzie trzecioligowa Radunia Stężyca.

 

                                                        

                                               Wspieramy medialnie piłkarzy Olimpii w walce o punkty

 

 

 

Samson

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Olimpia już trenuje. Przy Skrzydlatej rozpoczęła przygotowania do sezonu. ( zdjęć 40 )
Dodano: 2021-01-12 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Antek
  Wtorek, 12.01

  No i super. Zdjęcia zajeb....

 2. 2
  --2
  ~ Wojtek
  Wtorek, 12.01

  Witaj. MICHAŁ, tu nadaje już były wychowawca z Technikum Mechanicznego. BALU.Superr,że jesteś! Superr,że wracasz!Trzymam kciuki! Dużo Zdrowia, Dużo goli! Pozdrowienia dla całej Ferajny-Drużyny. Jeszcze będzie cudownie jeszcze będzie wspaniale.

 3. 3
  --2
  ~ Nax
  Wtorek, 12.01

  O widze Michała Balewskiego w treningu.EKSTRA!!!

 4. 4
  +2
  ~ powodzenia
  Środa, 13.01

  Nareszcie! Teraz kierunek liga między parafialna.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0884160995483