Sobota, 5.12.2020, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Ruszyła siatkarska liga amatorów

15.10.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ruszyła siatkarska liga amatorów
MOSiR

Wystartowała 14. edycja Awangarda Volley Ligi, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. O miano najlepszej amatorskiej drużyny w mieście rywalizuje 10 ekip. Areną zmagań siatkarzy jest Hala Sportowo-Widowiskowa, na której odbyły się już pierwsze spotkania.

System rozgrywek opiera się na klasycznych zasadach, w których najpierw uczestnicy grają ze sobą rundę zasadniczą, po której najlepsi zmierzą się w fazie pucharowej. Każda drużyna rozegra kilkanaście pojedynków, co zwiększa emocje. Jest o co grać, bo dla najskuteczniejszych przygotowano atrakcyjne medale i puchary oraz inne nagrody.

W nowym sezonie jest wiele zespołów, które mają wysokie aspiracje. Major i Przyjaciele wzmocnili swój skład i udanie rozpoczęli kampanię, ogrywając MarDar Team 3:0. Silna ekipa LOGBAR przystępowała do rywalizacji z wymagającym Sisley Volley Team. To nie było dla faworytów łatwe spotkanie, aczkolwiek poradzili sobie, wyrywając 3:0. W zmaganiach Mar-El Instalacje Elektryczne
z Merkurym Elbląg gospodarze kontrolowali przebieg starcia i również zdobyli trzy punkty.

Najciekawszym pojedynkiem pierwszej serii ligi siatkarskiej, której sponsorem jest Awangarda - salon łazienkowy i hurtownia budowlana, był mecz pomiędzy doświadczonymi ZNP Elbląg i młodzieżą IKS Atak. Obydwa zespoły pokazały wysoki poziom gry. W efekcie w każdym secie o zwycięstwie decydowały poszczególne akcje. Skuteczniejsi okazali się jednak nauczyciele i nie dali sobie wyrwać punktów.

Szczegóły rozgrywek, tabela i fotorelacje są dostępne na stronie mosir.elblag.eu.

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7912809848785