Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Grasz w piłkę lub siatkówkę? Zgłoś zespół do ligi MOSiR

29.08.2020, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Grasz w piłkę lub siatkówkę? Zgłoś zespół do ligi MOSiR

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do elbląskich rozgrywek ligowych dla amatorów organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Drużyny piłkarskie można zgłaszać do 10 września, natomiast na zespoły siatkarskie organizatorzy czekają do 18 września.

 

Przed nami kolejny sezon piłkarskich i siatkarskich zmagań w ligach organizowanych przez MOSiR. Od połowy września planowany jest start X edycji Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorskiej Hydrobud, natomiast od października do rywalizacji przystąpią zespoły w Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Awangarda Volley Liga. Na zgłoszenia chętnych drużyn organizatorzy czekają do czwartku, 10 września (piłka nożna) i piątku, 18 września (siatkówka).

 

- Dokończenie minionego sezonu pokrzyżował nam COViD-19 i wprowadzenie w całym kraju stanu epidemii, jednak obecne przepisy Głównego Inspektoratu Sanitarnego pozwalają na organizowanie rozgrywek na Orlikach i w halach sportowych - informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – Dlatego też podjęliśmy decyzję o organizacji amatorskich lig piłki nożnej i siatkówki. Są to rozgrywki, które co roku cieszą się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Elbląga. Dzięki takim inicjatywom mieszkańcy naszego miasta mają okazję do wspólnej sportowej rekreacji i rywalizacji. Serdecznie zapraszamy drużyny, które już z nami grały, jak i całkowicie nowe ekipy, które będą reprezentowały zakłady pracy, firmy, instytucje czy stowarzyszenia.

 

Chcąc zgłosić zespół do tych rozgrywek należy wypełnić zgłoszenie, które jest do pobrania na stronie MOSiR, podając w nim nazwę zespołu i dane kontaktowe do przedstawiciela drużyny. Wraz ze zgłoszeniem należy dokonać wpłaty wpisowego, które w nowym sezonie, wynosić będzie 300 złotych od zespołu, zarówno w lidze piłki nożnej, jak i siatkówki. Zgłoszenia przyjmowane są na adres imprezy@mosir.elblag.eu. Dla najlepszych zespołów oraz zawodników organizatorzy przygotowali puchary, medale oraz atrakcyjne nagrody.

 

Informacje o rozgrywkach, komunikaty organizacyjne oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć w zakładce imprezy sportowe na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Więcej informacji można także uzyskać dzwoniąc do Działu Organizacji Imprez MOSiR pod nr tel. (55) 625-63-06.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.