Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Nawet do 150 osób na Torze Kalbar

07.06.2020, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nawet do 150 osób na Torze Kalbar
REKLAMA
Przed nami kolejny etap odmrażania sportu, który ponownie łagodzi część obostrzeń dotyczących m.in. liczby osób korzystających z obiektów sportowych. Od soboty na Kalbarze może jednocześnie przebywać do 150 osób. Ułatwi to możliwość aktywnego spędzenia czasu, jazdy na rolkach czy gry na boiskach i kortach.

Tydzień temu Rada Ministrów ogłosiła rozporządzenie, dzięki któremu ponownie jesteśmy w stanie złagodzić obostrzenia dotyczące korzystania z obiektów sportowych. W przypadku Toru Wrotkarskiego Kalbar zmiana jest bardzo duża, ponieważ jednocześnie w obiekcie będzie mogło być aż do 150 osób, bez możliwości udziału publiczności.
 
- Coraz więcej osób, które chciałyby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, przychodzi na tor – informuje Jarosław Czerski, kierownik obiektu. – Cieszy nas więc fakt, że już od najbliższej soboty praktycznie każdy będzie mógł z niego skorzystać. Oczywiście zachowując pozostałe zasady bezpieczeństwa.

Nadal obowiązywała będzie konieczność zachowanie dystansu społecznego, ograniczona liczba osób do 150, dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu, korzystanie z osobistego sprzętu treningowego.

Tor Wrotkarski Kalbar wraz z kompleksem boisk wielofunkcyjnych

Od poniedziałku do piątku mieszkańcy mogą korzystać z toru i boisk od godz. 9 do 14 oraz od 17 do 20.50, w sobotę od godz. 11 do 20.50, a w niedzielę od 9 do 20.50. Nie ma możliwości dokonania rezerwacji. W związku z ograniczeniem liczby osób, które mogą przebywać na terenie obiektu (do 150 osób), w przypadku dużego zainteresowania liczy się kolejność przyjścia. Korzystanie z toru wrotkarskiego oraz boisk wielofunkcyjnych jest bezpłatne.

Korty tenisowe

Inaczej jest w przypadku kortów tenisowych, gdzie wejście możliwe będzie jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu, a opłaty za korzystanie pobierane będą zgodnie z cennikiem, który znajduje się w zakładce Tor wrotkarsko-łyżwiarski Kalbar. Korty tenisowe dostępne będą od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 20.50, a w niedziele od 10 do 20.50. Rezerwacji dokonać należy telefonicznie pod nr telefonu: 537 443 376.
 
Zapraszamy i jednocześnie prosimy o zachowanie ostrożności oraz dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych osób.
 
 
MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2489349842072