Poniedziałek, 6.04.2020, Imieniny: Katarzyna, Celestyna, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Zawody łyżwiarskie "Szukamy Mistrzów" już w piątek

18.02.2020, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zawody łyżwiarskie "Szukamy Mistrzów" już w piątek

Klub Sportowy Orzeł, Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają dzieci do udziału w zawodach w łyżwiarstwie szybkim „Szukamy Mistrzów”. Impreza zostanie rozegrana w piątek 21 lutego o godz. 16.00 na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

Któż z nas w dzieciństwie nie marzył, by zostać znanym sportowcem i występować na największych imprezach sportowych świata. By jednak tego dokonać, trzeba najpierw zrobić pierwszy krok i rozpocząć przygodę ze sportem. Doskonałą do tego okazją będą piątkowe zawody sportowe w łyżwiarstwie szybkim, w których może wystartować każdy, kto chce spróbować swoich sił w tej pięknej dyscyplinie sportu. Zawody zostały podzielone na starty dla amatorów jak i zawodników już trenujących.

Organizatorzy podzielili uczestników na trzy grupy wiekowe. W młodszej znajdą się dzieci w wieku do 7 lat, a w starszych od 8 do 10 lat i od 11 do 13 lat. Amatorzy startują na łyżwie krótkiej, a zawodnicy trenujący na łyżwie długiej. Dodatkowo, zawodnicy już trenujący nie będą rywalizowali z amatorami. Do wyboru będą także dystanse, 167, 333 i 500 m w zależności od kategorii wiekowej i grupy. Zawodnicy zdobywają punkty za zajęte miejsca w swojej kategorii wiekowej. Zwycięzcą zostanie zawodnik, który uzyska największą łączną liczbę punktów z dwóch biegów.

Zawody rozegrane zostaną w piątek 21 lutego o godz. 16.00 na Torze Łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola. Zgłoszenia przyjmowane będą od godz. 15.30 w biurze zawodów mieszczącym się na torze łyżwiarskim. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest dostarczenie do organizatorów podpisanego przez rodziców lub prawnych opiekunów oświadczenia na udział w zawodach oraz warunkach zdrowotnych. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Organizatorami zawodów łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów” są: Urząd Miejski w Elblągu, Klub Sportowy Orzeł oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Więcej informacji o zawodach oraz regulamin można znaleźć na stronie KS ORZEŁ
 

 

 

Łukasz Mierzejewski
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.