Wtorek, 22.09.2020, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Faworyci punktują w siatkarskiej lidze MOSiR

13.02.2020, 15:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Faworyci punktują w siatkarskiej lidze MOSiR

Ósma kolejka Awangarda Volley Ligi już za nami. Na horyzoncie pojawia się zakończenie sezonu zasadniczego. W tej części rozgrywek raczej nie było niespodzianek.


Trzy serie spotkań siatkarskiej ligi i poznamy uczestników rywalizacji o medale. Awans do fazy play-off jest realnym celem dla większości drużyn. Kilka z nich może się już szykować do pojedynków w fazie pucharowej.
Na pierwszym miejscu nadal utrzymuje się zespół ZNP Elbląg. „Nauczyciele” zanotowali tylko jedno potknięcie i wyprzedzają drugi w tabeli LOGBAR. Pretendenci do złotego medalu mieli ciężką przeprawę z młodymi siatkarzami z IKS Atak. Chłopaki byli wspierani przez swojego trenera, ale w kluczowych momentach to rywale byli skuteczniejsi. W terminarzu ZNP ma do rozegrania jeszcze trzy trudne starcia jednak można ich wskazać jako faworyta do „pole position”.


Za plecami lidera i obrońców tytułu jest ekipa MARTRANS, która w zasadzie jest spokojna o grę wśród najlepszych drużyn sezonu. W trudniejszej sytuacji jest zespół KAM, który po serii zwycięstw zaczął tracić punkty. Trwa zatem walka o jak najlepsze rozstawienie przed kluczowymi pojedynkami o miano najlepszej amatorskiej ekipy w mieście.


Zainteresowanych kibiców zapraszamy w poniedziałki o godz. 19.45 na Halę Sportowo-Widowiskową przy al. Grunwaldzkiej oraz we wtorki na godz. 19.30 do hali sportowej III LO przy ul. Browarnej. Więcej informacji o rozgrywkach, wyniki, tabele, terminarze oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej MOSiR-u w zakładce Awangarda Volley Liga. Sponsorem Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej jest Salon Łazienkowy i Hurtownia Budowlana Awangarda.


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.