Sobota, 8.08.2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

IV HALOWE OGÓLNOPOLSKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

05.12.2019, 11:41:37 Rozmiar tekstu: A A A
IV HALOWE OGÓLNOPOLSKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

W dniu 02.12.2019 r. w Spale reprezentacja Elbląga - wybrani uczniowie z kilku elbląskich szkół podstawowych (SP 1, SSP 3, SP 11, ZPSMuzycznych) uczestniczyli w IV Halowych Ogólnopolskich Mistrzostwach "Czwartków Lekkoatletycznych". Największy nasz sukces odniosła Victoria Rocka (SP 11), która zwyciężyła w konkursie skoku w dal wynikiem 4.54 m.                                                                                                                                        

Młodzi elblążanie od września 2016 roku mają okazję startować w ogólnopolskim programie - współzawodnictwie sportowym pn. "Czwartki Lekkoatletyczne. Z tej okazji nasze środowisko wspierane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy i od zeszłego roku Sportową Szkołę Podstawową nr 3 otrzymało zaproszenie do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale. Okolicznościową imprezę, zorganizowaną przez Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży firmuje pan Marian Woronin - olimpijczyk, najszybszy "biały" człowiek na świecie (100 m - 10.00 sek.).

- Występ młodych adeptów "królowej sportu" oceniam na bardzo dobry - komentuje Jacek Licznerski, opiekun grupy i zarazem trener lekkiej atletyki w MKS "Truso" Elbląg. - Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, a zdecydowanie dla każdej dziewczynki i dla każdego chłopca zawody były pouczającą lekcją dotychczasowej sportowej przygody - dodaje szkoleniowiec.

Już teraz zapraszamy na Elbląskie Halowe Czwartki LA, które odbędą się w okresie ferii zimowych w hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3.

Informacja nadesłana Jacek Licznerski

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.