Poniedziałek, 30.03.2020, Imieniny: Amelia, Leonard, Dobromir
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Klub fitness w Elblągu – jak połączyć jakość z ceną?

23.09.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Klub fitness w Elblągu – jak połączyć jakość z ceną?

Ceny karnetów do klubów fitness i siłowni kształtują się na różnych poziomach. Można wybrać spośród klubów oferujących saunę i zdecydować się na płacenie wyższego abonamentu lub wybrać klub oferujący nowy sprzęt, wejście całą dobę do siłowni i klubu fitness czy też karnet w cenie 69 zł. Karnet OPEN za 69 zł w Elblągu obejmujący zarówno zajęcia fitness w dowolnej częstotliwości oraz dostęp do siłowni oferującej 12 stref treningowych.
 


Najlepsza siłownia w Elblągu
 

Just GYM w Elblągu to klub fitness otwarty 24h – 7 dni w tygodniu – 365 dni w  roku. Dostosowanie swojej aktywności fizycznej do godzin otwarcia siłowni nie jest już tak skomplikowane. Aby wejść do Just GYM nawet w godzinach nocnych wystarczy tylko Twój odcisk palca. Zakup karnetu i przypisanie odcisku palca otwiera śluzy wejścia do siłowni o dowolnej porze dnia i nocy. Oferta dla klubowiczów obejmuje korzystanie z jednej z 12 stref treningowych. Najpopularniejsze treningi odbywają się zarówno w strefie cardio, gdzie klubowicze mają możliwość przeprowadzić rozgrzewkę przed treningiem właściwym lub może zostać przeprowadzony trening biegowy. Ilość dostępnych sprzętów treningowych w strefie maszyn półwolnych, czy też w strefie crossfit lub w strefie sztuk walki, pozwala na przeprowadzenie wydajnego treningu realizującego założony cel fitness.
 


Jakie zajęcia fitness wybrać – zumba, joga, zdrowy kręgosłup, tabata
 

Oprócz samodzielnych zajęć bezpośrednio na siłowni czy też wyborze trenera personalnego i treningu pod jego czujnym okiem, można w Just GYM Elbląg wybrać zajęcia fitness. Wprawdzie kupując KARNET OPEN za 69 zł można ćwiczyć na sali fitness i na siłowni, jeśli jednak twoim celem jest różnorodność form lub zajęć, można wybrać spośród oferty klubu. Wśród zajęć oferowanych w Just GYM jest zumba, joga, zajęcia zdrowy kręgosłup, tabata jak i autorskie zajęcia prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Just PUPA to zajęcia skierowane do osób, chcących rozwinąć dolne partie ciała. Just CROSS to trening funkcjonalny opracowany tak, aby odpowiadał naturalnemu ruchowi wynikającemu z różnych czynności podejmowanych w codziennym życiu. TERMINARZ ZAJĘĆ pomoże wybrać odpowiednie zajęcia fitness spośród całej bogatej oferty i to wszystko tylko za 69 zł.
 


Just GYM ELBLĄG
Centrum Handlowe Ogrody
82-300 Elbląg
ul. płk. Stanisława Dąbka 152
tel. +48 575 660 520
email: elblag.dabka@justgym.pl
www.justgym.pl
www.facebook.com/JustGYMElblag/
 ................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.