Poniedziałek, 18.01.2021, Imieniny: Piotr, Malgorzata
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Za nami kolejny Turniej Tańca "Pomosty" - zobacz zdjęcia!

27.05.2019, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami kolejny Turniej Tańca "Pomosty" - zobacz zdjęcia!
Fot. Ryszard Biel

W niedzielę, 26 maja, w Hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu przy ul. Kościuszki odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty. W tanecznych zmaganiach wzięło udział ponad 170 par tanecznych z całej Polski.

O godzinie 10:30 rozpoczął się pierwszy turniej, wystartowały w nim pary w różnych kategoriach wiekowych. Najmłodsi uczestnicy startowali w kategorii 8-9 lat. Poziom zaawansowania tanecznego też był różny, od początkujących tancerzy po doświadczonych zawodników.

Widzowie mieli okazję zobaczyć pary zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. W kategoriach wiekowych pary początkujące, klasy E i D, pary średniozaawansowane, klasy C i D, pary zaawansowany, klasy C i B.

Swoje umiejętności taneczne na parkiecie pokazały pary pochodzące m.in. z Elbląga, Trójmiasta, Ostródy, Ornety, Morąga, Tczewa, Rumi, Torunia, Olsztyna, Bydgoszczy, Warszawy, Białegostoku, Augustowa i Giżycka.

„Pomosty” to zazwyczaj ostatni turniej w sezonie tanecznym i ostatnia szansa na uzyskanie punktów, które prowadzą do zdobycia wyższej klasy tanecznej. Dzięki turniejowi tancerze mogą sprawdzić swoje umiejętności i znaleźć błędy, jakie popełniają, dzięki czemu mogą świadomie się doskonalić.

Być może niektórzy nasi tace re pojada jeszcze w czerwcu na jakieś zawody, ponieważ jest indywidualna decyzja każdej pary

– mówiła Zyta Wrzos, z Centrum Tańca „Promyk”.

Tego dnia wszyscy obecni na Hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu przy ul. Kościuszki mogli podziwiać taneczne talenty, makijaże i barwne stroje. Nie zabrakło łez wzruszenia, okrzyków radości i dopingu wiernych fanów w postaci rodziny. Turniej zakończył się o godz. 20.00, później nastąpiło oficjalne wręczenie nagród, medali, dyplomów i wyróżnień.


Ostateczne wyniki Turnieju „Pomosty” można zobaczyć tutaj.

 

Monika Siuciak
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Turniej Tańca Pomosty ( zdjęć 172 )
Dodano: 2019-05-27 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4730110168457