Niedziela, 31.05.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Z Piekarczykiem pobiegną dzieci i drużyny

08.03.2019, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Z Piekarczykiem pobiegną dzieci i drużyny
fot. MOSiR

Wraz z tegorocznym XI Elbląskim Biegiem Piekarczyka, który  odbędzie się 2 czerwca, odbędzie się także VI Enduro Kid, a wśród startujących w biegu głównym, zobaczymy rywalizujące drużyny.
 

2 czerwca za sprawą XI Biegu Piekarczyka w Elblągu pobiegną zawodnicy z Polski jak i z zagranicy. Elbląski bieg wpisał się już na stałe w plany startowe biegaczy. Do pokonania jest dystans 10 km, z którym zmierzyć się mogą zarówno zawodowcy, jak i amatorzy, dla których będzie to możliwość rywalizacji i sprawdzenia swoich sił w profesjonalnej imprezie biegowej.
 

Wzorem lat ubiegłych w ramach biegu głównego wystartują także drużyny, złożone z osób reprezentujących głównie firmy, instytucje, fundacje oraz stowarzyszenia sportowe. Dla nich prowadzona będzie odrębna klasyfikacja. Wynik końcowy zespołu stanowić będzie suma czasów uzyskanych przez pięciu pierwszych zawodników, a zwycięską drużyną, będzie ta z najmniejszą sumą czasów. Trzy najlepsze teamy otrzymają puchary. Każda drużyna może składać się z minimum pięciu zawodników, którzy dokonali wcześniejszej pełnej rejestracji za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej www.biegpiekarczyka.pl. Dopiero na tej podstawie kierownik jednostki lub upoważniony przedstawiciel dokonuje zgłoszenia całego zespołu.
 

Warunkiem dopuszczenia drużyny do biegu będzie poprawne wypełnienie listy (należy podać imię i nazwisko zawodnika) i przesłanie jej do dnia 24.05.2019 r do godz. 23:59 na adres e-mail organizatora: imprezy@mosir.elblag.eu. W tytule należy podać: „XI Bieg Piekarczyka – klasyfikacja drużynowa”. W przypadku uzyskania jednakowych wyników przez więcej niż jedną drużynę, o miejscu w klasyfikacji końcowej zdecyduje czas najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach. Natomiast jeśli bieg ukończy mniej niż pięciu zawodników, drużyna nie zostanie sklasyfikowana.
 

Start w Biegu Piekarczyka stanowi duże wyzwanie i przeżycie dla dzieci, które startują tego samego dnia, w poprzedzającym  bieg główny, Enduro Kid. W tym roku będzie to VI edycja biegu dziecięcego, w którym udział mogą wziąć zawodnicy w wieku od 0 do 15 lat. Szczególnie najmłodsza kategoria wiekowa, w której startują maluchy wspierane przez swoich rodziców, wzbudza zachwyt kibicujących widzów. Starsze dzieci swój udział traktują bardzo poważnie i dają z siebie wszystko, co również zyskuje uznanie wśród dopingującej publiczności.
 

Bieg Enduro Kid rozgrywany jest, w zależności od kategorii wiekowej, na dystansie od 50 m do 600 m. Wszyscy młodzi zawodnicy mogą liczyć na pamiątkowy medal, który będzie im przypominał o udziale w imprezie. Zgłoszenia do VI Biegu Enduro Kid będą przyjmowane do 24.05.2019 za pośrednictwem strony www.biegpiekarczyka.pl. Koszt uczestnictwa w XI Elbląskim Biegu Piekarczyka wynosi 30 zł za pakiet startowy bez pamiątkowej koszulki lub 50 zł za pakiet z koszulką, natomiast udział w Mini Biegu Enduro Kid to koszt 10 zł.
 

Organizatorami XI Elbląskiego Ulicznego Biegu Piekarczyka są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Elblągu, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa nr 16. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga.

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.