Środa, 19.02.2020, Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

I ty możesz zostać mistrzem łyżwiarstwa szybkiego. Sobota Tor "Kalbar"

08.02.2019, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
I ty możesz zostać mistrzem łyżwiarstwa szybkiego. Sobota Tor "Kalbar"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz KS Orzeł  zapraszają wszystkie dzieci do udziału w trzeciej edycji zawodów w łyżwiarstwie szybkim z cyklu „Szukamy Mistrzów”. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (9 lutego) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

 

Organizowane zawody w łyżwiarstwie szybkim z cyklu „Szukamy Mistrzów” mają zachęcić elbląską młodzież i dzieci do zainteresowania się tą wspaniałą dyscypliną  sportu. Zawody zostały podzielone osobno na rywalizację zawodników już trenujących jak i amatorów, którzy po raz pierwszy wezmą udział w takiej imprezie. A to oznacza, że w imprezie mogą wziąć udział wszyscy chętni.

- Liczymy na udział wszystkich dzieci, które chcą sprawdzić się w rywalizacji sportowej na prawdziwym torze łyżwiarskim – mówi Jan Bazukiewicz, prezes KS Orzeł. - Być może dzięki takim zawodom uda nam się wyłuskać młodych adeptów, którzy zechcą rozpocząć treningi w naszym klubie. Organizowane cyklicznie zawody mają na celu rozpowszechnienie łyżwiarstwa szybkiego i zainteresowanie tą dyscypliną sportu najmłodszych elblążan.

 

Trzecie zawody z cyklu „Szukamy Mistrzów” rozegrane zostaną w sobotę (9 lutego) o godz. 10:00 na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola. Zgłoszenia przyjmowane będą od godziny 9:00 w biurze zawodów mieszczącym się na torze łyżwiarskim. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest dostarczenie do organizatorów podpisanego przez rodziców lub prawnych opiekunów oświadczenia dotyczącego zgody na udział w zawodach oraz warunkach zdrowotnych dziecka. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfitych opadów deszczu w dniu zawodów) i z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom, zawody mogą zostać odwołane. Jednocześnie informujemy, że w związku z rozgrywanymi zawodami, ślizgawki dla mieszkańców Elbląga, będą odbywały się dopiero od godziny 15:00.

 

Organizatorami zawodów łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów” są: Urząd Miejski w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł. Więcej informacji o zawodach oraz regulamin dostępny jest na stronie KS Orzeł.

 


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Szansą
  Piątek, 08.02

  Jest tor znajdą się przyszli zawodnicy i sukcesy. W szkołach na pewno są.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.