Wtorek, 19.03.2024, Imieniny: Józef, Bogdan, Marek

Start Elbląg nie poszedł za ciosem. Porażka w Kobierzycach

15.09.2018, 20:08:30 Rozmiar tekstu: A A A

W dzisiejszym meczu Superligi Piłkarek Ręcznych Start Elbląg przegrał na wyjeździe z KPR Gminy Kobierzyce 21:23 (14:10).

Po sensacyjnym zwycięstwie z MKS Perłą Lublin Start nie podtrzymał dobrej formy w kolejnym spotkaniu. Pomimo prowadzenia do przerwy 4 bramkami elblążanki nie potrafiły dowieźć korzystnego wyniku do końca meczu. Ambitnie grające gospodynie po przerwie odrobiły straty i ostatecznie wygrały 23:21

W następnej kolejce Start zagra u siebie z Metraco Zagłębiem Lubin (środa 19 września o godz, 18:00).

KPR Gminy Kobierzyce - Start Elbląg 23:21 (10:14)