Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Turniej Concordia Cup na zakończenie roku

07.12.2016, 10:01:55 Rozmiar tekstu: A A A
Turniej Concordia Cup na zakończenie roku
fot. MMKS Concordia Elbląg

W najbliższą niedzielę, 11 grudnia, w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej rozegrany zostanie halowy turniej piłki nożnej Concordia Cup 2016. W imprezie zagra osiem zespołów składających się z chłopców z rocznika 2008 i młodszych.

 

Osiem zespołów podzielonych na dwie grupy będzie rywalizowało w najbliższą niedzielę podczas halowego turnieju piłki nożnej Concordia Cup 2016. Impreza, której organizatorem jest MMKS Concordia Elbląg, zorganizowana zostanie jako sportowe zakończenie roku dla dzieci z rocznika 2008 i młodszych.

 

- Już nie po raz pierwszy organizujemy taki turniej, który jest doskonałym przykładem, że Concordia to klub przyjazny dzieciom - informuje Marcin Szweda, trener w MMKS Concordia Elbląg. - To będzie miły sportowy akcent na zakończenie roku. Zapowiada się super zabawa i oczywiście dużo sportowych emocji. Z tego miejsca chciałbym podziękować firmom i rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Zapraszam oczywiście rodziców, opiekunów i całe rodziny do odwiedzenia hali i kibicowania młodym adeptom piłki nożnej.

 

W turnieju oprócz dwóch drużyn gospodarzy MMKS Concordia Elbląg udział wezmą następujące zespoły: dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Piekarczyk Elbląg, AO Małdyty Olimpia Elbląg, WKRA Działdowo oraz Elbląska Szkółka Piłkarska. Uroczyste rozpoczęcie turnieju odbędzie się o godz. 9:30, rywalizację sportową zespoły rozpoczną o godz. 9:40, natomiast mecze o poszczególne miejsca zaplanowano od godz. 13:00. Zakończenie turnieju, wręczenie pucharów oraz nagród przewidziano około godz. 14:45.

 

Dla uczestników turnieju organizatorzy przygotowali nagrody których fundatorami są: GO Sport ul Płk. Dąbka 152 CH Ogrody, McDonalds ul Płk. Dąbka 152 CH Ogrody, Lody Grycan ul Płk. Dąbka 152 CH Ogrody, Bank Zachodni WBK al. Grunwaldzka 2, Meble Concordia Elbląg, Multikino ul Płk. Dąbka 152 CH Ogrody, drukarnię Fantazja oraz DANY Meble.
 

MMKS Concordia Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.