Czwartek, 25.04.2024, Imieniny: Marek, Jaroslaw, Wasyl

Festiwal rzutów karnych przy Agrykola. Olimpia wygrywa z Radomiakiem

08.10.2016, 17:53:00 Rozmiar tekstu: A A A

W dzisiejszym meczu 12. kolejki II ligi Olimpia Elbląg wygrała u siebie z Radomiakiem Radom 4:2 (2:0).

Po ubiegłotygodniowej porażce w Tarnobrzegu dziś piłkarze stanęli na wysokości zadania i pokonali jednego z faworytów w walce o awans Radomiaka Radom. Już w 9 minucie Paweł Piceluk  otworzył wynik kończąc składną akcję. Na 2:0 podwyższył jeszcze przed przerwą Radosław Stępień, trafiając do bramki z najbliższej odległości po dośrodkowaniu z lewej strony. Po zmianie stron oglądaliśmy przy Agrykola festiwal rzutów karnych. W ciągu 27 minut sędzia podyktował aż 4 "jedenastki". Każda z drużyn miała po 2 okazje i obie wykorzystała. Dla Olimpii dwukrotnie trafił Łukasz Pietroń, dla którego były to bramki nr 7 i 8 w tym sezonie. Zawodnik Olimpii jak na razie jest najlepszym strzelcem II ligi. Po stronie Radomiaka także dwukrotnie rzut karny bezbłędnie wykorzystał Leândro.

Olimpia po dobrym meczu zasłużenie wygrała i przesunęła się w tabeli na 8. miejsce. W następnej kolejce Olimpia zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.

Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 4:2 (2:0)
Paweł Piceluk 9, Radosław Stępień 42, Łukasz Pietroń 63 (k), 80 (k) - Leândro 68 (k), 75 (k)