Niedziela, 9.08.2020, Imieniny: Klara, Roman, Romuald
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

PZPN podał terminarz II ligi. Sprawdź z kim i kiedy zagra Olimpia Elbląg

27.06.2016, 09:47:13 Rozmiar tekstu: A A A
PZPN podał terminarz II ligi. Sprawdź z kim i kiedy zagra Olimpia Elbląg
fot. Ryszard Biel

PZPN ogłosił terminarz II ligi na nowy sezon. Rozgrywki rozpoczną się 30 lipca, a w pierwszej kolejce Olimpia Elbląg zmierzy się u siebie z Rakowem Częstochowa. Łącznie jesienią odbędzie się 19 z 34 kolejek ligowych.

Poniżej pełny terminarz II ligi na sezon 2015/2016:

Kolejka 1 - 30-31 lipca

Odra Opole - Stal Stalowa Wola
Polonia Warszawa - Polonia Bytom
Olimpia Elbląg - Raków Częstochowa
Warta Poznań - Kotwica Kołobrzeg
GKS Bełchatów - Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik - Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice - Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów - Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg - GKS Bełchatów
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Polonia Bytom - Olimpia Elbląg
Odra Opole - Polonia Warszawa

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Odra Opole
Warta Poznań - Polonia Bytom
GKS Bełchatów - Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
Rozwój Katowice - Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów - ROW 1964 Rybnik
Kotwica Kołobrzeg - Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa - Gryf Wejherowo
Polonia Bytom - GKS Bełchatów
Odra Opole - Warta Poznań
Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg

Kolejka 5 - 24 sierpnia

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
Warta Poznań - Polonia Warszawa
GKS Bełchatów - Odra Opole
Gryf Wejherowo - Polonia Bytom
Legionovia Legionowo - Raków Częstochowa
ROW 1964 Rybnik - Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów
Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński
Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński - Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów - Radomiak Radom
Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa - ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom - Legionovia Legionowo
Odra Opole - Gryf Wejherowo
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg - Warta Poznań

Kolejka 7 - 3-4 września

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo - Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo - Odra Opole
ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg
Puszcza Niepołomice - Olimpia Zambrów
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 8 - 10-11 września

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Zambrów - Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa - Radomiak Radom
Polonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole - ROW 1964 Rybnik
Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
Warta Poznań - GKS Bełchatów

Kolejka 9 - 17-18 września

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo - Warta Poznań
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg
ROW 1964 Rybnik - Polonia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole
Radomiak Radom - Polonia Bytom
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa
Rozwój Katowice - Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Zambrów

Kolejka 10 - 24-25 września

Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa - Rozwój Katowice
Polonia Bytom - Puszcza Niepołomice
Odra Opole - Radomiak Radom
Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań - Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo

Kolejka 11 - 1-2 października

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
Radomiak Radom - Polonia Warszawa
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
Rozwój Katowice - Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 12 - 8-9 października

Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa - Olimpia Zambrów
Polonia Bytom - Błękitni Stargard Szczeciński
Odra Opole - Rozwój Katowice
Polonia Warszawa - Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo

Kolejka 13 - 15-16 października

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów
Radomiak Radom - Warta Poznań
Puszcza Niepołomice - Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice - Polonia Warszawa
Błękitni Stargard Szczeciński - Odra Opole
Olimpia Zambrów - Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg - Raków Częstochowa

Kolejka 14 - 22-23 października

Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa
Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg
Odra Opole - Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa - Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice
Warta Poznań - Puszcza Niepołomice
GKS Bełchatów - Radomiak Radom
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo - ROW 1964 Rybnik

Kolejka 15 - 29-30 października

ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów
Rozwój Katowice - Warta Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa
Kotwica Kołobrzeg - Odra Opole
Raków Częstochowa - Polonia Bytom

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom
Odra Opole - Raków Częstochowa
Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów
Warta Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo - Puszcza Niepołomice
Legionovia Legionowo - Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 17 - 12-13 listopada

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik
Puszcza Niepołomice - Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Bełchatów
Olimpia Zambrów - Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg
Raków Częstochowa - Polonia Warszawa
Polonia Bytom - Odra Opole

Kolejka 18 - 19-20 listopada

Stal Stalowa Wola - Odra Opole
Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Raków Częstochowa - Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg - Warta Poznań
Olimpia Zambrów - GKS Bełchatów
Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice - ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 19 - 26-27 listopada

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg - Puszcza Niepołomice
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo - Olimpia Zambrów
GKS Bełchatów - Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań - Raków Częstochowa
Olimpia Elbląg - Polonia Bytom
Polonia Warszawa - Odra Opole

Kolejka 20 - 4-5 marca

Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa
Odra Opole - Olimpia Elbląg
Polonia Bytom - Warta Poznań
Raków Częstochowa - GKS Bełchatów
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński - ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom

Kolejka 21 - 11-12 marca

Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom - Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa
GKS Bełchatów - Polonia Bytom
Warta Poznań - Odra Opole
Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa

Kolejka 22 - 18-19 marca

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Polonia Warszawa - Warta Poznań
Odra Opole - GKS Bełchatów
Polonia Bytom - Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa - Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg - ROW 1964 Rybnik
Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom
Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice

Kolejka 23 - 25-26 marca

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak Radom - Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg
ROW 1964 Rybnik - Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo - Polonia Bytom
Gryf Wejherowo - Odra Opole
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
Warta Poznań - Olimpia Elbląg

Kolejka 24 - 1-2 kwietnia

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
Polonia Warszawa - Gryf Wejherowo
Odra Opole - Legionovia Legionowo
Polonia Bytom - ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom
Olimpia Zambrów - Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice

Kolejka 25 - 8-9 kwietnia

Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg
Radomiak Radom - Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom
ROW 1964 Rybnik - Odra Opole
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów - Warta Poznań

Kolejka 26 - 15 kwietnia

Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
Warta Poznań - Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo

Polonia Warszawa - ROW 1964 Rybnik
Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom - Radomiak Radom
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice
Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 27 - 22-23 kwietnia

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński - Kotwica Kołobrzeg
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom
Radomiak Radom - Odra Opole
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo - Warta Poznań
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów

Kolejka 28 - 29-30 kwietnia

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo
Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa - Radomiak Radom
Odra Opole - Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom - Rozwój Katowice
Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Zambrów

Kolejka 29 - 6-7 maja

Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa
Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Bytom
Rozwój Katowice - Odra Opole
Puszcza Niepołomice - Polonia Warszawa
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo

Kolejka 30 - 13-14 maja

Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań - Radomiak Radom
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice
Polonia Warszawa - Rozwój Katowice
Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Bytom - Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 31 - 17 maja

Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom
Olimpia Zambrów - Odra Opole
Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Warszawa
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań
Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo

Kolejka 32 - 20-21 maja

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice
Warta Poznań - Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów
Odra Opole - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom - Raków Częstochowa

Kolejka 33 - 27-28 maja

Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa - Odra Opole
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice - Gryf Wejherowo
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik

Kolejka 34 - 3-4 czerwca

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński
Warta Poznań - Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Warszawa - Raków Częstochowa
Odra Opole - Polonia Bytom

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    +2
    ~ pytamy
    Poniedziałek, 27.06

    Kiedy zakończy się choćby całkowity remont tego stadion-zadaszenie.

  2. 2
    +1
    ~ Kartex
    Wtorek, 28.06

    Michał Pietroń przeszedł do Drwecy Tolkmicko.Powód zapewne wygórowane żądania za gre w Elblagu.Po strzelonej pieknej bramce Motrowi w barażach(strzał życia jak Szwajcara w meczu z Polską) chyba zaczoł gwiazdorzyc i stawiac warunki nie do przyjęcia.Żeby nie ten gol z wolnego.To o Michale można by powiedziec ze w rundzie wiosennej by ł zawodnikiem Olimpii i nic wiecej.Życze powodzonka w Drwęcy NML.Jeszcze dwóch- trzech pożegnac a w ich miejsce z 3 lig poszukac młodych walczaków i jedziemy z ta 2 ligą.

  3. 3
    0
    ~ Szabla na bezmuzgowców
    Wtorek, 28.06

    Kontrakt podpisał z Olimnpia 23 letni Rafał Lisiecki wychowanek któryt grał 3 lata temu w Stali Rzeszów a dwa ostatnie sezony spedził w Wisle Puławy razem z Tomkiem Sedlewskim

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.