Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Pomosty w najbliższy weekend

03.06.2016, 12:00:08 Rozmiar tekstu: A A A
Pomosty w najbliższy weekend

W sobotę i niedzielę na sali sportowo-widowiskowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się ostatni turniej taneczny w bieżącym sezonie, czyli Ogólnopolski Turniej Tańca „Pomosty”.

Turniej ma nie tylko wyłonić najlepsze pary w sportowym tańcu towarzyskim, ale też integrować ludzi, których łączy wspólna pasja tańca. W sobotę, 4 czerwca, na parkiecie rywalizować będą ze sobą dorośli, zaś w niedzielę (5 czerwca) młodzi ludzie, którzy z chęcią i zapałem rozwijają swoje sportowe zainteresowania taneczne.

- Zawodnicy reprezentują różne kluby taneczne z Polski oraz różny poziom techniczny i różne kategorie wiekowe – mówią organizatorzy. - Wszyscy będą walczyli o puchary, medale, nagrody i punkty kwalifikacji sportowej. Pary prezentować się będą w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Turniej dla par dorosłych rozpocznie się w sobotę o godzinie 17.00, natomiast w niedzielę pierwszy blok, w którym prezentować się będą pary początkujące dzieci i młodzieży, rozpocznie się o godzinie 10.30. Eliminacje i finały zakończyć się mają do 13.30. W drugim bloku, którego początek przewidywany jest na godzinę 14.00, rywalizować będą pary średnio zaawansowane, zaś pary zaawansowane młodzieży tańczyć będą od 17.30 do 19.30. Tancerzy oceniać będzie 9 sędziów punktujących, nad którymi czuwać będzie sędzia główny.

Bilety dla publiczności kosztują 10 złotych na sobotni turniej i 20 złotych na niedzielny, przy czym dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie.

Organizatorami turnieju są CSE „Światowid” w Elblągu i Stowarzyszenie „Jantar”. Zrealizowano ze środków finansowych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Gminy Miasta Elbląg.
 

Edyta Bugowska
rzecznik CSE Światowid

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.