Sobota, 16.10.2021, Imieniny: Florentyny, Ambrozego, Gawla
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Otylia Jędrzejczak odwiedziła CRW Dolinka. Mistrzyni olimpijska poprowadzi w Elblągu warsztaty dla pływaków

22.10.2015, 16:00:28 Rozmiar tekstu: A A A
Otylia Jędrzejczak odwiedziła CRW Dolinka. Mistrzyni olimpijska poprowadzi w Elblągu warsztaty dla pływaków
fot. Rafał Kadłubowski

Elbląg będzie jednym z czterech miast, w których w tym roku odbędą się warsztaty w ramach projektu Otylia Swim Tour. Prowadzone przez Otylię Jędrzejczak zajęcia, odbędą się 28 listopada w kompleksie basenowym Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka”. Znana pływaczka odwiedziła dziś nasze miasto. Podczas swojej wizyty oglądała nowy obiekt przy ul. Moniuszki oraz spotkała się z włodarzami Elbląga.

Wizyta mistrzyni olimpijskiej związana jest z realizowanym przez Fundację Otylii Jędrzejczak oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki projektem dla dzieci, młodzieży, rodziców i trenerów. Projekt Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów skierowanych do młodych pływaków w wieku 9-14 lat, a także rodziców i trenerów. W tym roku będzie on realizowany w 4 miastach, a w roku przyszłym w 10. Jednym z nich będzie Elbląg.

W każdym spotkaniu udział weźmie 90 młodych zawodników, ich rodzice oraz 30 trenerów. Dla każdej z tych grup przygotowano osobne zajęcia. Dzieci i młodzież będą uczestniczyć w zajęciach praktycznych w wodzie i na sali gimnastycznej. Rodzice będą uczestniczyć w panelach z psychologiem sportu na temat odpowiedniego motywowania oraz z dietetykiem o zasadach prawidłowego odżywiania młodych sportowców. Trenerom natomiast zaprezentowane zostaną nowoczesne metody treningu. Każdy uczestnik projektu otrzyma również specjalnie przygotowaną książkę, która usystematyzuje wiedzę ze szkolenia

- informuje Otylia Jędrzejczak.

Warsztaty w ramach projektu Otylia Swim Tour odbędą się w Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” już 28 listopada. W związku z tym Otylia Jędrzejczak oglądała dziś nową elbląską pływalnię przy ul. Moniuszki.

Po raz pierwszy widzę ten obiekt. Jest przecudowny. Mają się państwo czym chwalić. Widziałam mnóstwo obiektów w kraju, ale ten wyróżnia się na tle pozostałych. Przede wszystkim tym, że ma oddzielne strefy do relaksu, nauki pływania, sportową, no i co istotne doświetleniem. Bardzo się ciesze, że miasto Elbląg podjęło się tej współpracy z prowadzoną przeze mnie Fundacją

- powiedziała nam Otylia Jędrzejczak.

Podczas wizyty w CRW "Dolinka" mistrzyni olimpijskiej towarzyszyła m.in. prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka Sylwia Domżalska. Obie Panie spotkały się dziś także z prezydentem Witoldem Wróblewskim.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%83.3 %16.7


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ wstyd
  Czwartek, 22.10

  szkoda tylko że nie była podczas zawodów w pływaniu i ze nie usiadła na trybunie . Podczas zawodów nie słychac prawie wcale co się mówi przez głośniki.Brak dużej tablicy świetlnej zawieszonej tak by z trybun było widac wyniki.Wydano tyle kasy a na tak proste sprawy zabrakło.SKANDAL.

 2. 2
  --3
  ~ realista
  Czwartek, 22.10

  wstyd: to sa szczegoly, nie marudz,ciesz sie, zycie jest piekne , a w poniedzialek obudzimy sie w koncu w wolnej Polsce, bez meczetow.

 3. 3
  +6
  ~ do - ss
  Czwartek, 22.10

  Buraku na miare Elblaga. To byl i jest dramat dla tej kobiety, tak jak dramatem dla ludzkosci byly twoje narodziny. Ciekawe czy redakcja jest slepa i nie moze zlikwidowac tego posta? Ta strona jest w pewnym sensie wizytowka miasta wiec prosze o wykasowanie, co bedzie jak ta kobieta to przeczyta? Jak ona sie poczuje?

 4. 4
  +7
  ~ Polak
  Czwartek, 22.10

  Brak informacji ile kosztować nas będzie jednodniowa wizyta Pani Jędrzejczak? Brak także informacji jakie to dzieci będą miały te warsztaty? Czy to będą jak zwykle głównie dzieci "królika i przyjaciół"?

 5. 5
  +11
  ~ zezolek
  Czwartek, 22.10

  a gdzie jest kierownik referatu sportu? po co Staszewska uczestniczy w spotkaniu?

 6. 6
  +11
  ~ cosik
  Czwartek, 22.10

  A koncepcji rozwoju sportu i turystyki w dalszym ciągu nie ma. Panie Wróblewski co z tym pana nabytkiem z Ełku, bo jak narazie to wypłaca pan Temu Panu pensję tylko za co?

 7. 7
  --2
  ~ DO ZOZOLA
  Piątek, 23.10

  bo ładna jest

 8. 8
  +5
  ~ ccczzzxxx
  Piątek, 23.10

  właśnie gdzie jest ten gostek z Ełku? czyli jak pobiera kasę a nic nie robi? no to pięknie, my przecież mamy takich dużo nierobów w mieście.! jak Wcisła, Mańkut, Gintowt, Krasulski.etc.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.