Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Coraz bliżej siatkarskiego święta w Elblągu

15.09.2015, 08:00:02 Rozmiar tekstu: A A A
Coraz bliżej siatkarskiego święta w Elblągu
Fot. 058sport.pl

Już za niespełna miesiąc w Elblągu rozegrany zostanie siatkarski Turniej Czterech Trenerów o Puchar Prezydenta Elbląga, w którym zmierzą się czołowe zespoły PlusLigi. Bilety na te wyjątkowe wydarzenie sportowe są już dostępne w sprzedaży internetowej.

Nie co dzień kibice w Elblągu mogą oglądać na żywo jedne z najlepszych siatkarskich drużyn w kraju. Taka okazja nadarzy się już 10 i 11 października podczas rozgrywanego w hali Centrum Sportowo-Biznesowego Turnieju Czterech Trenerów o Puchar Prezydenta Elbląga. Fani siatkówki będą mogli podziwiać w akcji LOTOS Trefl Gdańsk, PGE Skrę Bełchatów, Cerrad Czarnych Radom i Indykpol AZS Olsztyn w składzie których zobaczymy najlepszych siatkarzy rywalizujących w rozgrywkach PlusLigi. Dodatkowy smaczek turniejowi dodają także trenerzy zaproszonych drużyn, których nazwiska są doskonale znane w światowej siatkówce.

Elementem łączącym te cztery drużyny są wyraziste postaci prowadzących je szkoleniowców.  Trenerem LOTOSU Trefla jest Andrea Anastasi, który z reprezentacją Polski zdobył m.in. złoto i brąz Ligi Światowej, srebro Pucharu Świata oraz brąz mistrzostw Europy. Trenerem Cerradu Czarnych Radom jest Raula Lozano, który biało-czerwonych doprowadził do tytułu wicemistrzów świata. Opiekunem Indykpolu AZS-u Olsztyn jest z kolei wieloletni asystent i przyjaciel Anastasiego, Andrea Gardini. Stawkę znakomitych szkoleniowców, którzy w październiku pojawią się w Elblągu, uzupełnia Miguel Angel Falasca, trener PGE Skry Bełchatów, który pod okiem Anastasiego w 2007 roku sięgnął po sensacyjne mistrzostwo Europy z reprezentacją Hiszpanii.

Pierwszy mecz turnieju rozegrany zostanie w sobotę 10 października o godz. 14:30, a na boisko wybiegną zespoły PGE Skry Bełchatów i Indykpolu AZS-u Olsztyn. Natomiast o godz. 17:00 kibice będą mogli oklaskiwać siatkarzy LOTOSU Trefla Gdańsk i Cerradu Czarnych Radom. W niedzielę drugi dzień imprezy i mecz o trzecie miejsce oraz wielki finał. Tego dnia mecze rozegrane zostaną kolejno o godz. 12:00 i 14:30.

Od 2 września na stronie internetowej Centrum Sportowo-Biznesowego prowadzona jest już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Organizatorzy przygotowali dla kibiców trzy rodzaje wejściówek. Za bilet jednodniowy (dwa mecze) zapłacimy 30 zł (bilet normalny) i 20 zł (bilet ulgowy). Natomiast karnet na cały turniej (4 mecze) to koszt 40 zł (normalny) i 25 (ulgowy). W sprzedaży są także bilety dla zorganizowanych grup szkolnych (minimum 10 osób plus opiekun grupy). Za jednodniowy bilet grupowy każda z osób zapłaci 15 złotych.

W systemie grupowym obowiązuje rezerwacja telefoniczna pod nr tel. (55) 625-62-00, która potrwa do 30 września. Należy jednak pamiętać, że bilety szkolne przysługują jedynie uczniom szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów, posiadających ważną legitymację upoważniającą do zniżki. Wstęp dla dzieci do 3 roku życia, bez zajmowania osobnego miejsca, jest bezpłatny. Weryfikacja biletów ulgowych będzie następować w dniu imprezy przy wejściu na halę.

Zakupiony bilet z kodem kreskowym, po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłany będzie na podany podczas rejestracji adres mailowy do kupującego. Natomiast w kasie Centrum Sportowo – Biznesowego bilety dostępne będą pod koniec września.

Organizatorami turnieju są: Centrum Sportowo-Biznesowe w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz LOTOS Trefl Gdańsk. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga.
 

MOSiR i CS-B

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ OLIMPIA ELBLĄG
  Środa, 16.09

  Nie wiem co tak się podniecacie, zero emocji. Komu będziesz kibicował ?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1840250492096