Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Concordia Elbląg, dzięki decyzjom PZPN zostaje w II lidze

19.06.2013, 08:35:08 Rozmiar tekstu: A A A
Concordia Elbląg, dzięki decyzjom PZPN zostaje w II lidze
fot. archiwum redakcji

Wczoraj odbyło się posiedzenie Komisji Odwoławczej ds Licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej, na którym zapadły  decyzje dotyczące przyznania bądź odmowy przyznania licencji dla klubów II-ligowych.  Decyzje te są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.

Komisja rozpatrywała odwołania łącznie 7 klubów z II ligi wschodniej, które nie otrzymały licencji w pierwszym terminie. W przypadku Stali Rzeszów, Siarki Tarnobrzeg, Motoru Lublin, Garbarni Kraków i Stali Stalowa Wola odwołania okazały się skuteczne i te kluby otrzymały pozwolenie na grę w kolejnym sezonie II ligi.

Z kolei odwołania Resovii i Unia Tarnów zostały rozpatrzone negatywnie. Oba kluby nie przedstawiły wiarygodnych dokumentów potwierdzających brak zaległości finansowych w stosunku do PZPN, pracowników, Urzędu Skarbowego i ZUS. Oznacza to, że Resovia i Unia zostają karnie przesunięte do III ligi, a w II lidze w ten sposób utrzymają się wcześniej zdegradowana Concordia Elbląg oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki.


 

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ oldgringo
  Środa, 19.06

  I bardzo dobrze, Elbląg górą! Znów będą derby!

 2. 2
  --3
  ~ s
  Środa, 19.06

  Co to im da.Bieda aż piszczy.Olimpie to chociaz pomyslały i sie łacza.Tym sposobem budzet pewniejszy etc.Przeciez nawet jak Concordia sie utrzyma w tym sezonie znowu dzieki jakims dziwnym decyzjom pzpn to co bedzie za rok .Jak bedzie reorganizacja.Nawet Olimpia z A8 może sie nie utrzymac a Concordia?.Prosze podac linka o tych licencjach.

 3. 3
  +7
  ~ kodak
  Środa, 19.06

  Im wyżej są elbląskie kluby, tym mocniejsza jest pozycja Elbląga na piłkarskiej mapie regionu.

 4. 4
  --1
  ~ Gwil
  Środa, 19.06

  Bardzo mnie interesuje jako płatnika podatków w Elblagu (dotacja dla Concordii z miasta). Jak uzasadniła Concordia w prosbie o licencje na gre w 2 lidze do pzpn.Gdzie podali ze beda odbywac sie ich mecze w przyszłym sezonie..Bez tego o ile wiem pzpn licencji by nie wydał.

 5. 5
  --3
  ~ Ai
  Środa, 19.06

  Olimpie już się nie łączą ... to pomysł Nowaczyka, jego nie ma nie ma kto i czym straszyć O04E, a tej do łączenia daleko. I DOBRZE!!

 6. 6
  0
  ~ Grax
  Środa, 19.06

  Hahaha Co ty facio Ai wypisujesz.Olimpie musza sie połaczyc po 26 lipca 2013 roku.Zgadza się to o połączeniu była takze sugestia Nowaczyka, ale także zdrowe i logiczne myslenie obu Olimpii( EKONOMIA).Elblaga nie stac na dotowanie dwóch czy trzech zespołów na szczeblu centralnym KUMASZ oj chyba nie bardzo.Ciekawe co zrobi twój klubik jak nie wygra wyborów żaden komuch ani żaden wróblewski wójek waszego dyrcia czy ciecia Burth.Co wy wtedy poczniecie co?

 7. 7
  +1
  ~ piknik z konki
  Środa, 19.06

  Brawo Concordia znowu kolejny awans!;)

 8. 8
  +3
  ~ spokoo
  Środa, 19.06

  Martwcie sie lepiej czy wam wystarczy na piwko a nie o kase CONCORDII " A OLIMPIE niech sie lacza i tak ladnych dzieci z tego nie bedzie ". co to za zwizek 60 lat roznicy.

 9. 9
  +13
  ~ okras
  Środa, 19.06

  Kibice Olimpii też się powinni cieszyć, że Concordia zostaje. Dwa elbląskie kluby w II lidze to dodatkowy argument wobec nowych władz miejskich za budową stadionu.

 10. 10
  --1
  ~ kibic Jarek
  Środa, 19.06

  za rok reorganizacja II ligi. zeby sie utrzymac trzeba bedzie zajac co najmiej 8 miejsce czyli zdobyc okolo 50 punktow. to bedzie nieosiagalne dla obu elblaskich zespolow. dla Conkordi chyba lepiej spasc i za rok awansowac do nowej II ligi. I byc najlepszym klubem w miescie. czasami warto uzywac glowy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.