Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Region elbląski moim priorytetem!

22.10.2015, 16:21:13 Rozmiar tekstu: A A A
Region elbląski moim priorytetem!

Już w najbliższą niedzielę będziemy wybierali nowe władze naszego kraju. Na finiszu politycy prześcigają się w obietnicach, których oczywiście nie mają zamiaru spełnić. Idąc do urn, pamiętajmy, co dotychczas politycy zrobili dla naszego regionu.

Doprowadzili do tego, że nasze województwo jest jednym z najbiedniejszych w kraju, o największym poziomie bezrobocia. Zarobki również należą do najniższych. I od lat ten stan się nie zmienia. Jednak politycy zdają się tego nie zauważać. Któryś z nich w ostatnich latach zrobił coś, aby to zmienić? To musi się skończyć.

Zdecydowałem się kandydować z Ruchu Kukiza, bo nie wierzę politykom. Oni kierują się interesem partii, a nie regionu, z którego się wywodzą. W Ruchu Kukiza nie ma polityków. Nie obiecujemy stworzenia od razu miliona miejsc pracy. Wiemy jednak co zrobić, aby przedsiębiorcy tworzyli miejsca pracy. Likwidacja podatku dochodowego oraz CIT pobudzi gospodarkę. A to przełoży się na wzrost zatrudnienia.

Trzeba też uprościć przepisy, aby każdy z Polaków mógł realizować swoje pomysły na biznes, rozwijać potencjał, ambicje. Bez codziennej walki z urzędami - zwłaszcza skarbówką, gdzie często ludzie są traktowani jak potencjalni przestępcy.

Moim celem jest walka o interesy regionu, o inwestycje, które są niezbędne do rozwoju. Politycy nie są menedżerami, którzy myślą perspektywicznie. Nie traktują Elbląga, Braniewa, Gronowa, Milejewa, Tolkmicka, Fromborka, czy Pasłęka jak swojego dobra, które trzeba rozwijać. Potrafią jedynie obiecywać. Funkcjonują od kadencji do kadencji. Czym to się kończy? Elbląg i pozostałe samorządy są na krawędzi bankructwa. Czas to zmienić. Czas odpartyjnić samorządy, rady nadzorcze spółek, które dzisiaj służą jako ciepłe posadki dla koleżków. Czas, aby naszym krajem rządzili ludzie, którzy nie będą wierni wodzom partyjnym, ale będą się kierowali dobrem kraju, regionu, swojego miasta.
My, obywatele, musimy odzyskać kontrolę nad krajem. Potrafisz Polsko!

 

............................Materiał sfinansowany ze środków KWW Kukiz'15.................................

 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%0.0 %100.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.11123299598694